R E K L A M A

Xiaomi Mi Mix 3 - duża porcja informacji

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Xiaomi Mi Mix 3 poznamy 25 października
Xiaomi Mi Mix 3 poznamy 25 października
fot. Xiaomi

Przecieki na temat Xiaomi Mi Mix 3 przybierają na sile. Firma oficjalnie potwierdza 10 GB RAM-u, ale jest też kilka innych, istotnych informacji.

Zacznijmy od informacji oficjalnej. Pierwsze informacje o tym, że Xiaomi Mi Mix 3 będzie gotowy do obsługi sieci 5G i wyposażony w 10 GB RAM-u pojawiły się kilkadziesiąt godzin temu, ale teraz mamy ich kolejne potwierdzenie, pochodzące z serwisu Weibo i hiszpańskiego oddziału Xiaomi.

Obecność 10 GB RAM-u potwierdza również krążący w sieci zrzut ekranu, mający pochodzić z Xiaomi Mi Mix 3. Widać na nim menu ostatnich aplikacji, a w rogu pokazywana jest ilość zajętej pamięci operacyjnej. To samo źródło publikuje także grafikę mającą wskazywać rozdzielczość ekranu Mi Mixa. Wyniesie ona 1080x2340 pikseli.

Dodatkowo, współzałożyciel firmy Lin Bin opublikował w Weibo dwa zdjęcia wykonane za pomocą Xiaomi Mi Mix 3. Pokazują one nie tylko możliwości aparatu w słabym oświetleniu, ale również to, jak w takich warunkach spisuje się cyfrowe rozmywanie tła. Chyba całkiem nieźle, pomijając kompresję dodaną przez serwis społecznościowy...

Na koniec dwa klipy. Pierwszy, będący ponoć oficjalnym filmem Xiaomi, pokazuje m.in. działanie czytnika linii papilarnych i/lub układu rozpoznawania twarzy. Doskonale widać też rozsuwaną obudowę telefonu. W drugim, krótszym filmiku widzimy natomiast, że układy zabezpieczające w telefonie, mogą również posłużyć do odblokowywania innych urządzeń, np. laptopów. Pytanie, czy będzie to działać z urządzeniami marek innych, niż Xiaomi...


Xiaomi Mi Mix 3 w filmach
wideo: Tech News przez YouTube

Na podstawie informacji Xiaomi SP, Xiaomi CN, Gizchina, Lin Bin na Weibo, Tech News przez YouTube; czytane: 2182 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!