R E K L A M A

RED Hydrogen One w pigułce - czyli infografika

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
RED Hydrogen One
RED Hydrogen One
fot. RED

Choć wciąż nie mamy pewności, czy holograficzny smartfon RED Hydrogen One zadebiutuje tak, jak zapowiadano, 2 listopada, w sieci pojawiła się grafika dość szczegółowo opisująca ten niecodzienny smartfon.

Z infografiki dowiadujemy się, że RED Hydrogen One może rejestrować i wyświetlać holograficzne zdjęcia i filmy H4V, wraz z towarzyszącym im przestrzennym dźwiękiem. Ekran smartfonu ma przekątną 5,7 cala i rozdzielczość 2560x1440 pikseli, przy czym jest to rozdzielczość obrazu płaskiego. Na temat hologramów - brak informacji. Dowiemy się za to, że RED Hydrogen One ma akumulator o pojemności 4500 mAh, 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci na dane.

RED Hydrogen One otrzyma także minijacka, DualSIM, gniazdo karty microSD, dedykowany przycisk aparatu fotograficznego, USB-C i styki do komunikacji z dodatkowymi modułami. Z grafiki wynika, że aparaty fotograficzne będą stereoskopowe, mogące za pomocą dwóch obiektywów rejestrować obraz trójwymiarowy. Przedni aparat ma mieć 8,3 Mpx, zaś tylny - 12,3 Mpx. Wyposażenie uzupełni czytnik linii papilarnych, a także dioda powiadomień.

Na podstawie informacji Techheadlines; czytane: 1353 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!