R E K L A M A

Samsung Galaxy Note10 z ekranem 6,66 cala?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
O ile urośnie nam Note?
O ile urośnie nam Note?
fot. Jolanta Szczepaniak/mGSM.pl

Trend powiększania ekranów w smartfonach zdaje się nie zwalniać. Według najnowszych pogłosek, przyszłoroczny Galaxy Note ma otrzymać ekran jeszcze większy, niż obecna generacja.

Koreański serwis The Bell donosi, że kolejny Galaxy Note, czyli Note10, otrzyma wyświetlacz o "szatańskiej" przekątnej - 6,66 cala. Koreańscy dziennikarze zwracają uwagę, że przekątna ekrany jest jednym z elementów, o którym myśli się już na najwcześniejszym etapie projektowania, a raz ustalona - rzadko kiedy ulega zmianie. A zatem - znamy już chyba docelowy rozmiar wyświetlacza przeszłorocznego Notatnika Samsunga...

Warto zauważyć, że sam telefon niekoniecznie musi być znacząco większy od obecnego, który ma wyświetlacz 6,4 cala. Z pewnością możemy oczekiwać dalszego zmniejszenia ramek - szczególnie w górnej i dolnej części telefonu. Nie ma przesłanek wskazujących na to, że Samsung zdecyduje się na wcięcie notch, zatem delikatny wzrost rozmiarów urządzenia jest jednak możliwy - ale jeśli już nastąpi, różnice nie powinny wpłynąć na komfort użytkowania telefonu.

Naturalnie, jest jeszcze zbyt wcześnie, by spekulować na temat cech i wyposażenia nowego Note'a, ale biorąc pod uwagę, że Samsung wydłużył czas projektowania telefonów, możemy być niemal pewni, że prace nad urządzeniem noszącym kodową nazwę "DaVinci" już trwają. Ciekawe, czy kolejne przecieki potwierdzą rozmiar ekranu, jaki poznaliśmy dziś za sprawą The Bell...

Na podstawie informacji The Bell; czytane: 2730 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
50,0% 
 0,0% 
 50,0% 
NieTenAdrian
Mam Note8 i uważam, że większy ekran niekoniecznie by się sprawdzał, ale widząc, dokąd to wszystko zmierza, większy ekran Note, to tylko kwesta czasu.
.63.155.135 | 15 Oct 2018, 20:10
miku666
Dla mnie bomba. Używałem krótką chwile. Note 8 był dla mnie za mały, nie umiałem się przyzwyczaić do takiego małego telefoniku. Mam teraz mi maxa 3 z ekranem niemal 7 cali jest idealny. Lubię duże telefony, więc jak by note miał te 7 cali i by przyjmowali zapłatę w organach ludzkich, zapłaciłbym już tą nerką i dopłacił 3000 zł, bo cena nie będzie wtedy niższa za podstawową wersję niż 7000 zł, a poza tym sądzę, że Samsung powinien jak na razie note 10 puścić w dwóch rozmiarach: właśnie 7 cali i tego mniejszego. Tak jak teraz sprawdza rynek z tymi aparatami. Jeden model mógłby mieć 2 aparaty, a drugi 4. Tak to by zobaczył, co lepiej się sprzedaje.
.219.120.38 | 15 Oct 2018, 15:10