R E K L A M A

Xiaomi Mi 6S w benchmarku. Czeka nas zaskakująca premiera?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Xiaomi Mi 6S w Geekbench
Xiaomi Mi 6S w Geekbench
fot. Geekbench

Rolę flagowca Xiaomi pełni obecnie model Mi 8, ale chiński producent najwyraźniej chce podtrzymać zainteresowanie jego poprzednikiem, Mi 6. W Geekbench pojawił się nowy wariant tego modelu: Xiaomi Mi 6S.

O co tu chodzi? Gdy nie wiadomo o co - chodzi zapewne o pieniądze. Najwyraźniej ktoś w Xiaomi uznał, że pozostała jeszcze jakaś rynkowa nisza do wypełnienia i warto to zrobić, oferując odświeżony wariant ubiegłorocznego flagowca. Możliwe, że będzie to telefon z programu Android One - na co wskazuje fakt, iż benchmark wykrywa najnowszą wersję systemu, czyli Androida 9.

Co jeszcze mówi nam Geekbench o Xiaomi Mi 6S? Zdradza, że telefon ma procesor Qualcomm Snapdragon 835, czyli taki sam, jak pierwowzór. Benchmark wykazuje również obecność 6 GB pamięci operacyjnej - czyli takiej, jaką dysponował mocniejszy wariant Mi 6. Gdzie zatem będą różnice? Poza wspomnianym już oprogramowaniem, smartfon może otrzymać odświeżoną stylizację i lepsze aparaty fotograficzne - ale możliwe również, że Xiaomi Mi 6S - przeciwnie - będzie okrojoną wersją poprzedniego flagowca, wycenioną niżej i nie mogącą konkurować z aktualnym Mi 8. Może zatem będzie to odpowiednik Xiaomi Mi A2, pozycjonowany o "oczko" wyżej...? Na razie, do czasu pojawienia się konkretniejszych przecieków, pozostają nam tylko domysły.

Na podstawie informacji Geekbench; czytane: 2021 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!