R E K L A M A

Oppo R19 z otworem w ekranie?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Oppo R19
Oppo R19
fot. IceUniverse na Weibo

W internecie pojawił się render przedstawiający nadchodzący model Oppo, konkretniej - Oppo R19. Telefon wyróżnia się dość ciekawym szczegółem.

Do premiery Oppo zostało z pewnością jeszcze sporo czasu, a dzisiejszy przeciek wcale nie musi być prawdziwy, niemniej - możemy zakładać, że prace projektowe już trwają, a ogólny zarys stylizacji telefonu, przedstawiony na renderze, został już opracowany. Domniemany Oppo R19 ma wszystko to, co znamy z obecnych modeli - gładki tył, podwójny aparat czy gradientową kolorystykę. Ma też czytnik linii papilarnych i jeszcze coś... Spójrzcie na górę ekranu. Nie ma notcha!

Ma za to otwór w ekranie, mieszczący oczywiście przedni aparat fotograficzny. Wygląda to ciekawie, ale podejrzewam, że pod względem praktyczności nie różni się od niewielkiego notcha. Z pewnością może to jednak stanowić wyróżnik telefonu i być zwiastunem kolejnej "mody", następcy notcha. Warto też przypomnieć, że związany z Oppo OnePlus często "pożycza" elementy stylizacji od macierzystej marki - możliwe, że oglądamy zatem OnePlus 7 - albo przynajmniej fragmenty jego stylizacji. Czy przewidywania są trafne - przekonamy się jednak dopiero w przyszłym roku...

Na podstawie Weibo; czytane: 3436 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!