R E K L A M A

myPhone Maestro - nowy klasyk na rynku

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
myPhone Maestro
myPhone Maestro
fot. myPhone

Na rynku debiutuje myPhone Maestro - klasyk z metalową ramką, ekranem 2,8 cala oraz baterią 1000 mAh zapewniającą do 12 godzin ciągłych rozmów.

Klasyczne telefony wciąż mają się dobrze. Nadal cieszą się popularnością, w szczególności wśród osób starszych, a także tych o specyficznych wymaganiach (dotyczących na przykład pancernej obudowy). I chociaż może się wydawać, że stanowią coraz węższą grupę urządzeń, to dobrze sprawdzają się w roli telefonów zastępczych oraz biznesowych, gdzie kluczowe są m.in. długi czas działania na jednym cyklu ładowania oraz prostota obsługi.

myPhone Maestro nie przypomina tradycyjnej komórki, ponieważ jego obudowa jest elegancka i nowoczesna - utrzymana w smukłej stylistyce (jedynie 9 mm grubości), z metalową ramką. Dzięki temu Maestro jest atrakcyjny wizualnie i solidny, a dostępność modelu w trzech kolorach: srebrnym, złotym oraz czarnym, potęguje dobre wrażenie. Na wyróżnienie zasługuje również duży wyświetlacz oferujący dobre odzwierciedlenie barw i czytelność, zapewniając tym samym maksymalną wygodę użytkowania. Jednocześnie telefon jest kompaktowy i poręczny. Z tego względu spełni on oczekiwania zarówno starszych osób potrzebujących prostego telefonu z dużymi klawiszami, jak i tych którzy szukają komórki długo trzymającej na baterii.

myPhone Maestro został wyposażony w akumulator o dużej pojemności 1000 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania tj. do 160 godzin w stanie czuwania albo do 12 godzin ciągłych rozmów. Z kolei dla upamiętnienia najważniejszych chwil model posiada aparat fotograficzny 2 Mpx z lampą błyskową LED. Poza tym telefon oferuje inne funkcje, które stanowią znaczne ułatwienie zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Mowa np. o Bluetooth umożliwiającemu podłączenie zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego w aucie, albo sparowanie telefonu z innymi urządzeniami i przesyłanie plików. Ponadto do dyspozycji jest latarka, niezależny slot na kartę microSD (do 16 GB) dla zwiększenia pamięci telefonu oraz DualSIM, dzięki któremu można korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie.

myPhone Maestro dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnej, złotej oraz czarnej, w cenie 129 zł.

Na podstawie myPhone; czytane: 2424 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 5 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 5.
60,0% 
 0,0% 
 40,0% 
Renka
Prostota i elegancja, to lubię
.62.56.191 | 17 Oct 2018, 13:10
Mariusz
Klasyki wracają do łask, a ten model prezentuje się nie najgorzej, fajne kolory
.62.58.158 | 16 Oct 2018, 13:10

koko
Raczej pytanie.Podobno nie wysyła MMS?
.71.193.60 | 16 Oct 2018, 00:10
miki
mocna bateria to największa zaleta tego klawiszowca
.62.56.166 | 15 Oct 2018, 11:10

djdeejay
"...gdzie kluczowe są m.in. długi czas działania na jednym cyklu ładowania oraz prostota obsługi."
Na proszę Was, MyPhone, MaxCom, Alcatel (najpopularniejsze klasyczne) i długi czas działania na baterii to jak ogień i woda, wiem co mówię, mam do czynienia na co dzień.
.53.198.137 | 12 Oct 2018, 12:10