R E K L A M A

PLAY: Premiera iPhone X w PLAY - ceny i szczegóły

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Okej, okej - jak zapowiadamy tak i robimy. Przypominam jeszcze raz 3.11 z samego rana ruszamy ze sprzedażą iPhone'ów X.

Zapraszamy do salonu PLAY na Placu Konstytucji 6 w Warszawie. Będziemy czekać na Was od 7:00 z kawą i przekąskami, ciekawymi gośćmi i dobrym humorem. Sprzedaż rozpoczniemy punktualnie o 8:00. Tak, w salonie będzie też wersja "demo", czyli wystawione na meblu urządzenie - będzie można zobaczyć na żywo i sprawdzić działanie "dziesiątki".

Jak wspomniałem wcześniej iPhone'y X będziecie mogli kupić bez abonamentu a z naszym starterem Play na Kartę. Dostaniecie je wtedy w cenach:

  • iPhone X 64 GB - 4979 zł
  • iPhone X 256 GB - 5729 zł

Ale naprawdę polecam Wam wybrać opcję z abonamentem. Przez jakiś czas iPhone'y X będziemy oferować tylko z dopłatą miesięczną 0 zł. Co to oznacza? To, że macie abonament jak w wersji bez urządzenia* i do tego dobieracie telefon za cennikową kwotę. Nie będzie możliwości zakupu jak w przedsprzedaży z dopłatą 200 zł i ceną na start 1079 zł. I tu naprawdę usiądźcie, bo nowe smartfony będziemy oferować TANIEJ niż ich cena rynkowa:

  • iPhone X 64 GB - 4829 zł
  • iPhone X 256 GB - 5499 zł

Z kolei przy ofertach dla Firm:

  • iPhone X 64 GB - 3919 zł netto
  • iPhone X 256 GB - 4469 zł netto

Wg nas to rozwiązanie bardzo fair i naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Jeśli macie ochotę na telefon w abonamencie z niższą opłatą na start to będziecie musieli jakiś czas poczekać.

Od razu mówię uczciwie - wersji 256 GB jest mniej niż byśmy chcieli i obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Nie oznacza to, że musicie ustawiać się już teraz w kolejce :) Nie marznijcie, przyjdźcie rano, kiedy to będziemy na Was czekać z kawą na rozgrzanie się :) Przypominam też o naszym wydarzeniu na FB - dołączcie koniecznie!

*w przypadku Stanu Nielimitowanego jest to 45 zł miesięcznie przy przedłużeniu umowy lub przeniesieniu numeru

To jak? Z kim widzimy się rano? :)


Marcin Gruszka

Informacja z serwisu prasowego Play
Czytane : 2371 razy

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!