R E K L A M A

ORANGE: iPhone 8 w Orange - ruszyła przedsprzedaż!

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Wydarzenie, na którym odbyła się premiera iPhone 8, podobnie jak to bywało wcześniej stała się ważnym tematem, nie tylko dla fanów technologii.

To już fenomen społeczny, który doczekał się już pewnie nie jednej naukowej analizy. iPhone 8, co było dość oczywiste trafia także do Orange, na razie w formie przedsprzedaży. Smartfony są dostępne w większości planów mobilnych i Orange Love.

Jeżeli zostawimy z boku cały szum związany z premierą okaże się, że najnowszy iPhone, to bardzo dobry smartfon, śmiało mogący konkurować o palmę pierwszeństwa z najlepszymi tegorocznymi flagowcami. Apple potrafi tworzyć ładne, wydajne smartfony, które z jednej strony są proste w obsłudze, a z drugiej oferują olbrzymi zakres możliwości. Trudno powiedzieć, czy to bardziej zasługa parametrów czy iOS, który jest moim zdaniem jednym z kluczowych czynników stanowiących o sukcesach Apple. Podobnie jest z aparatami - tutaj technikalnia dopełnia oprogramowanie. Warto dodać, że tylko 8 Plus posiada aparat z podwójnym obiektywem, oraz zupełnie nowy "tryb portretowy". Drugą, najbardziej zauważalną różnicą między modelami jest wielkość, w tym także wielkość ekranu.

Nie będę się jednak rozpisywał - o parametrach iPhone 8 możecie znaleźć w internecie elaboraty, więc zainteresowanych kieruje do "wujka Google".

A więc do meritum - jak prezentuje się przedsprzedaż iPhone 8 w Orange? Trafiły do niej iPhone 8 64 GB w kolorach srebrnym (dostaliśmy wiadomość, że pierwsza partia tych telefonów została do nas wysłana z międzylądowaniem na Madagaskarze, więc przyjadą nieco później. Przepraszamy) i złotym oraz iPhone 8 Plus 64 GB w kolorach srebrnym i -gwiezdnej szarości. Już wiecie, że smartfon będzie dostępny w kilku planach, jednak moim zdaniem najlepiej swój wzrok skierować na Orange Love i Plan Wzbogacony, z jego 20 GB transferu w Polsce, 3,52 GB w UE oraz nielimitowanymi rozmowami, MMS i SMS.

Pełna tabela ze wszystkimi kombinacjami poniżej.

iPhone 8 i 8 Plus są dostępne także w ofertach biznesowych. Ceny zaczynają się od 9 zł + VAT na start.

Liczba telefonów w ramach przedsprzedaży jest ograniczona, dlatego trzeba się spieszyć. Wszystkie telefony będziemy wysyłać po 28 września.


Piotr Domański

Informacja z serwisu prasowego Orange
Czytane : 1509 razy

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!