R E K L A M A

PLUS: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Już 4 września dostępny będzie pierwszy na polskim rynku Duet Na Kartę! To nowe rozwiązanie dla użytkowników usług prepaid, którzy mogą bez zobowiązań łączyć się w pary i korzystać z rabatów z tego tytułu.

Nowa oferta Plusa to pierwszy Duet na Kartę bez zobowiązań i kompleksowa oferta za 25 zł za osobę. Mogą z niej skorzystać użytkownicy ofert JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę W ramach promocji otrzymują NA ZAWSZE:

  • rabat 4 zł za pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę,
  • rabat 5 zł za pakiet 30 GB na 30 dni w JA+ Internet Na Kartę,

wystarczy tylko utrzymywać ważność konta i promocji.

Pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę to rozmowy oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu, dostęp do Facebooka z wyzerowanym transferem danych, możliwość korzystania z IPLA Sport lub IPLA Filmy i Seriale na 30 dni za darmo, pakiet internetowy 6 GB i rok ważności konta za 0 zł. Natomiast według ?Badania Internetu LTE PLUS 2017" przeprowadzonego przez Streetcom aż 90% testujących uważa, że Internet LTE Plus jest super do korzystania z portali społecznościowych, słuchania muzyki, oglądania wideo, grania w sieci i poleciłoby go znajomemu lub rodzinie.

Zasady aktywacji promocji Duety w Plus na Kartę:

Pierwszy numer może być zarówno numerem dotychczasowego użytkownika, jak i całkowicie nowym. Numer drugi zawsze musi być nowym, funkcjonującym w sieci nie dłużej niż 15 dni. Oba numery muszą mieć aktywne konto.

Na obu kartach klienci otrzymują możliwość włączenia pakietu za 25 zł, bowiem do standardowej ceny pakietu przyznawany jest rabat. Promocja trwa do momentu utrzymania ważności konta oraz aktywnych pakietów na obu kartach. W przypadku nie spełnienia warunków rabaty wynikające z promocji nie zostaną przyznane.

Jeden numer może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie w trzech Duetach i w każdym momencie może się wypisać z poszczególnych zestawów. Przystąpienie do promocji odbywa się poprzez SMS.

Promocję Duety w Plus na Kartę wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć na https://www.youtube.com/watch?v=3r5zW_roi8I&feature=youtu.be. W filmie pt. Super Duet youtuberzy Lachu i Krzychu pokażą kunszt wspólnej gry w piłkę. Reżyserem spotu jest Bartek Iwańczuk, operatorem obrazu Jan Holoubek, a powstał on na podstawie scenariusza Chrystiana Kaczorka i Rafała Szultka. Kampanię przygotowała Agencja Scholz & Friends, a za produkcję odpowiadał Ryszard Kłosowski i Dom Produkcyjny TFP. Kampania będzie realizowana w TV i internecie, a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum.

Informacja z serwisu prasowego Plus
Czytane : 2241 razy

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
miron
Mega opcja :D Razem z nażeczoną na pewno potestujemy. Do tego darmowe fejsbuki, dużo lte i w dodatku ipla przez miesiąc za darmo. Może się do niej przekonamy bo wszyscy sobie bardzo iple chwalą :D
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 06 Sep 2017, 23:09