R E K L A M A

PLUS: Testuj Internet LTE Plus za 9 zł!

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Plus i Cyfrowy Polsat ponownie dają wszystkim zainteresowanym możliwość testowania najszybszego Internetu LTE za jedyne 9 zł!

Teraz każdy może przekonać się, dlaczego 9 na 10 osób testujących Internet LTE Plus wskazało, że jest super do słuchania muzyki, korzystania z portali społecznościowych, oglądania wideo i grania w sieci oraz dlaczego bez wahania poleciłoby go znajomym i rodzinie. Promocja rusza już 1 sierpnia, a wraz z nią kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego.

Od wtorku 1 sierpnia dostępna jest promocja, dzięki której można testować Internet LTE sieci Plus i Cyfrowego Polsatu, a osoby, które po okresie testów zrezygnują z umowy, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów oprócz opłaty aktywacyjnej.

Promocja "Testuj Internet LTE":

Od wtorku 1 sierpnia każdy może przetestować Internet LTE Plus i LTE Plus Advanced za jedyne 9 zł. Dostępna we wszystkich punktach sprzedaży oraz sklepach internetowych obu operatorów.

Przez pierwsze 14 dni kontraktu, a w przypadku ofert e-sklepów nawet przez 15 dni, można testować Internet bez opłaty abonamentowej, a jedyny koszt to opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł.

Dostępna z wybranym routerem Wi-Fi lub modemem LTE lub w ofercie Tylko SIM, a promowanym sprzętem jest router mobilny ZTE MF971V, który pozwala na transmisję danych z prędkością pobierania do 300 Mb/s. Związana z podpisaniem umowy na 24 miesiące.

Według przeprowadzonego przez Streetcom "Badania Internetu LTE PLUS 2017" został on pozytywnie oceniony przez zdecydowaną większość badanych. Badanie metodą CAWI zostało przeprowadzone w maju br. w formie pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru, a uczestniczyli w nim testerzy, korzystający z Internetu mobilnego różnych operatorów. W trakcie badania korzystali oni z najpopularniejszych usług internetowych i 9 na 10 respondentów uznało, że Internet LTE Plus:

  • jest super do korzystania z portali społecznościowych,
  • jest super do słuchania muzyki,
  • jest super do oglądania wideo,
  • jest super do grania w sieci,
  • daje dostęp do wszystkiego, czego potrzebują,
  • zabraliby ze sobą w podróż
  • jest po prostu super
  • poleciłoby go znajomemu lub rodzinie.

Promocję "Testuj Internet LTE Plus za 9 zł" wspierać będzie kampania reklamowa, której spoty można zobaczyć tutaj oraz tutaj.

Informacja z serwisu prasowego Plus
Czytane : 2247 razy

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Kisiel
Super sprawa, można odstąpić od umowy nie ponosząc żadnych konsekwencji. 9zł to naprawdę niedużo, a ma się pewność czy wszystko jest tak jak mówią.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 30 Aug 2017, 19:08