R E K L A M A

T-Mobile: Nowa oferta T-MOBILE 1 - BEZ LIMITU i kompromisów

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

T-Mobile wprowadza do swojego portfolio zupełnie nową ofertę z nielimitowanymi rozmowami (również w UE), SMS-ami i MMS-ami oraz nieskończoną liczbą gigabajtów już od 30 zł.

A dla serialomaniaków - w ofercie ze smartfonem Netflix przez rok za darmo. T-MOBILE 1 - BEZ LIMITU to najnowsza propozycja operatora w segmencie usług abonamentowych, skierowana do rynku prywatnego. Dostępna będzie w każdym kanale sprzedaży Operatora już od 4 lipca.

"Z punktu widzenia coraz liczniejszej grupy klientów, konieczność wybierania pomiędzy różnymi poziomami abonamentu jest czymś zbędnym. Usług telekomunikacyjne są tak powszechne, że chcemy z nich korzystać w sposób automatyczny. Nie chcemy myśleć ani czy starczy nam danych na dokończenie odcinka serialu ani tym bardziej czy sieć zapewni odpowiedni poziom transmisji. Dlatego powstała T-MOBILE 1 - BEZ LIMITU - oferta prosta i kompleksowa" - mówi Piotr Markowski, szef rynku B2C w T-Mobile Polska. Dodajmy do tego najlepszą sieć T-Mobile i otrzymamy najlepsza nielimitowaną ofertę na rynku - dodaje Markowski.

Wszystko nielimitowane, bo najlepsza sieć jest tylko jedna T-MOBILE 1 - BEZ LIMITU obejmuje nielimitowane rozmowy w kraju oraz na terenie UE, SMS-y i MMS-y a także dostęp do Internetu bez limitu danych (10 GB z pełną prędkością a następnie z prędkością 1 Mb/s). Oferta dostępna będzie również w wariancie dla duetów i rodzin. Poziom cen przedstawia się następująco:

Huawei P9 Lite (2017) lub LG X Power 2 za 1 zł na start i Netflix za darmo na rok.

T-MOBILE 1 - BEZ LIMITU dostępna będzie także w wariancie z telefonem, w cenach:

  • pojedyncza umowa: od 80 zł
  • dla duetów: od 60 zł za osobę
  • dla rodzin: od 50 zł za osobę

Przenoszący numer do T-Mobile skorzystają także z comiesięcznego rabatu do abonamentu w wysokości 10 zł, obowiązującego przez całą umowę.

Oprócz urządzeń promowanych przez Operatora w kampanii reklamowej (Huawei P9 Lite (2017) oraz LG X Power 2), przygotował on w nowej ofercie całą gamę atrakcyjnych cenowo propozycji, w tym, m.in., Sony Xperię XA1, Huawei P10 Lite i inne.

Do oferty z urządzeniem T-Mobile dołącza roczną subskrypcję w serwisie Netflix (w opcji standard - HD, do 2 urządzeń jednocześnie korzystających ). Serwis będzie korzystał z dostępnego w ofercie pakietu danych, przy czym osoby intensywnie z niego korzystające mogą aktywować na swoim koncie usługę Supernet Video (indywidualnie na każdym numerze).

Pełne informacje o ofercie będą przedstawiona na stronie www.t-mobile.pl.


Piotr Żaczko

Informacja z serwisu prasowego T-Mobile
Czytane : 3298 razy

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
50,0% 
 0,0% 
 50,0% 
qwertyuiop
Całkowite kopiuj+ wklej oferta Play. T-Mobile trochę własnej kreatywności....
.internetdsl.tpnet.pl | 05 Jul 2017, 09:07
asd
sztos ! w końcu konkretna oferta a nie śmieszne playe !!!!
.175.156.253.bialan.pl | 04 Jul 2017, 15:07