R E K L A M A

PLAY: Stacjonarny i komórkowy z jednym rachunkiem

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Dwie karty SIM, dwa numery (stacjonarny i komórkowy) i dwa telefony z jednym niskim rachunkiem - takie rozwiązanie od jutra (18.05) chcemy zaproponować tym, którzy korzystają z telefonu stacjonarnego.

Rozumiemy, że mają go z wygody czy z przyzwyczajenia do przypisanego numeru i nie chcą z niego rezygnować. Od jutra będziemy proponować takim osobom bardzo fajne i proste rozwiązanie:

Tylko 35 zł miesięcznie za numer stacjonarny i komórkowy.

Na obu numerach połączenia są nielimitowane a na komórce dodatkowo dajemy 1 GB danych. Już od 10 zł miesięcznie proponujemy nowoczesny telefon stacjonarny lub smartfona. Promocja jest dostępna dla osób, które przeniosą swój numer stacjonarny do Play.

No i jeszcze na koniec cytat Karoliny, która między innymi pracowała przy tej ofercie:

Ofertę kierujemy do tych, którzy posiadają już swój numer stacjonarny, a jest ich przecież w Polsce wciąż ponad 5 milionów!
Ofertę dedykujemy tym, którzy cenią sobie długie rozmowy z telefonu stacjonarnego, ale dotychczas swobodnie mogli rozmawiać tylko z innymi numerami stacjonarnymi, a z telefonu komórkowego korzystali w terenie i bardzo..rzeczowo ;)

Ulotka


Marcin Gruszka

Informacja z serwisu prasowego Play
Czytane : 1594 razy

Ten artykuł skomentowano już 3 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 3.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Sławek
Dzieciaku. W UPC phone miałem numer telefonu stacjonarnego na 3-ch smartfonach i bezprzewodową słuchawkę, dla dzadka, w domu. Bez limitu na komórki i stacjonarne. Komuś to się nie podobało i UPC usługę wyłączyło. Można? Można.
.dynamic.chello.pl | 31 May 2017, 15:05
Dzieciak
Panie Sławku,jednego numeru nie możemy mieć nawet na dwóch kartach,a pan chciałby na trzech?
.play-internet.pl | 23 May 2017, 18:05

Sławek
Niby pięknie. Ale tylko niby. Z telefonu stacjonarnego korzysta cała rodzina (3 osoby). Jak go zabiorę do pracy, to inni pozostaną bez telefonu. By to wypaliło, to musiałbym mieć numer stacjonarny na 3-ch kartach SIM i każdy w rodzinie musiałby mieć telefon na 2 karty. I kto na tym zyska i kto straci?
.dynamic.chello.pl | 21 May 2017, 23:05