R E K L A M A

ORANGE: Huawei P10 Lite zawitał do oferty Orange

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Kiedyś myślałem o wersjach Lite, jako o "mniejszych braciach" flagowców Huawei. Był to błąd, a najlepszym tego dowodem jest Huawei P10 Lite, który właśnie wszedł do sprzedaży w Orange.

Elegancka, pokryta z dwóch stron szkłem obudowa otoczona aluminiową ramką w niczym nie przypomina urządzenia z niższej półki. Parametry techniczne aspirują do wyższej "kategorii wagowej" idąc bokserskim porównaniem. A to wszystko w bardzo fajnej cenie.

Przyjemna dla oka cena

I właśnie od ceny zacznę. Kształtuje się ona na przystępnym poziomie, szczególnie w ofercie Orange Love. Jeżeli zdecydujecie się na nasz pakiet łączony z internetem domowym (również poprzez 4G LTE) i planem komórkowym, lub większą wersję z internetem domowym, internetem komórkowym i domowym oraz telewizją nie nic na start za sam smartfon. Później do kosztów pakietu, zaczynających się od 69 zł miesięcznie dopłacicie 55 zł.

Jeżeli chcecie mieć u nas wyłącznie abonament mobilny to w najtańszym z planów za telefon zapłacicie razem z abonamentem 64,99 miesięcznie i 299 zł na start. W tej cenie macie 1,9 GB przez pierwsze trzy miesiące, później 0,5 GB oraz 200 min lub 200 SMS-ów do wszystkich sieci. Jeżeli preferujcie opcje no-limit polecam tą za 89 zł miesięcznie, w której macie obok Huawei P10 Lite także nielimitowane połączenia, 9 GB internetu przez pierwsze 3 miesiące (później 5 GB), a także niewielki pakiecik minut i danych w roamingu. Na start za telefon płacicie wtedy 149 złotych.

A więcej szczegółów oferty znajdziecie na stronie orange.pl

Elegancka powierzchowność i godne jej wnętrze

A teraz klika zdań o samym Huawei P10 Lite. To bardzo fajne urządzenie w kompaktowych rozmiarach - 146,5 mm x72 mm x 7,2 mm. Wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala pokazuje obraz w jakości 1920x1080Full HD. O to, by było co wyświetlać dba ośmiordzeniowy procesor Kirin658 i 3 GB RAM, wraz z 32 GB pamięci, którą można dodatkowo rozbudować. Wszystko napędza bardzo porządna bateria o pojemności 3000 mAh. Oczywiście aparaty są dwa - przedni o rozdzielczości matrycy 12 MP, a tylni 8 MP (poprawione przez autora z bloga Orange, ale nadal z błędem: "przedni o rozdzielczości matrycy 12 MP, a ten służący w pierwszej kolejności do robienia "selfies" - 8 MP."). Nie byłbym sobą, gdybym nie napisał o szybkość transferu danych, jaką oferuje ten telefon. Pozwala on na transfer z prędkością do 300 Mb/s więc wykorzystuje (prawie) całość możliwości naszej sieci mobilnej.

Warto dodać, że urządzenie ma dwa wejścia na kartę nanoSIM, wspiera także technologię szybkiego ładowania.


Piotrek Domański

Informacja z serwisu prasowego Orange
Czytane : 2083 razy

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
duger
Proszę o lekkie sprostowanie:tył 12MP natomiast przód 8 MP :) dziękuję.
Dziękuję, chętnie bym poprawił, ale nie mogę. Niestety wszystkie materiały pojawiające się w tym dziale są podawane na zasadzie cytatu - to komunikaty operatorskie. Cytujemy notkę prasową - w tym wypadku p. Piotrka Domańskiego. Tu jest oryginał: http://biuroprasowe.orange.pl/blog/huawei-p10-lite-zawital-do-oferty-orange/
- A zatem nie możemy niestety poprawić ani błędów w specyfikacji, ani "nie nic na start za sam smartfon", ani brakujących przecinków, ani braku spacji tam, gdzie być powinny, ani "tylni" - chociaż nie, "tylni już możemy poprawić, bo ktoś w komentarzach na blogu Orange zwrócił na to uwagę i w tekście zostało poprawione. Choć nadal w oryginale pozostały dwa przednie aparaty: "przedni o rozdzielczości matrycy 12 MP, a ten służący w pierwszej kolejności do robienia "selfies" - 8 MP". - A zatem o sprostowanie we wszystkich błędnych rzeczowo i niegramatycznych kwestiach prosić niestety trzeba autora. Link podałem - o komentarze z poprawkami proszę tam. Pozdrawiam. (jf)
.dynamic.mm.pl | 02 Apr 2017, 14:04