R E K L A M A

ORANGE: Przedłużamy bonus za rejestrację prepaid

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

To już ostatni miesiąc. 2 lutego wszystkie niezarejestrowane jeszcze karty prepaid zostaną wyłączone, a więc pozostało Wam nieco ponad 33 dni na rejestrację, jeżeli nie chcecie by Wasz telefon nagle zamilkł.

Poza tym - dość oczywistym powodem, by zarejestrować numer jest także drugi - bonus za rejestrację, który przedłużyliśmy do 28 lutego. Warunki się nie zmieniły - nadal, jeżeli w 60 dni po rejestracji wyślecie SMS o treści BONUS na numer 80028 otrzymacie 1000 złotych do wszystkich oraz pakiet Internetowy 100GB z których możecie korzystać przez 30 dni.

Korzystając z okazji przypomnę jeszcze o dwóch sprawach związanych z rejestracją. Pierwszą jest rejestracja za pośrednictwem listonosza. Jest ona dostępna nieco szerzej - powiększył się obszar kraju, na którym listonosze wyposażeni są w odpowiednie urządzenia. Jeżeli do tej pory pojawiała się Wam informacja "usługa nie jest dostępna w Twoim rejonie" warto to ponownie zweryfikować.

Pamiętajcie też, że można zaprosić znajomego do przeniesienia numeru do oferty Orange na kartę. Moim zdaniem to gra warta świeczki - za krótką rozmowę, wizytę w salonie i dwa SMS można zgarnąć nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich oraz 200 GB transferu ważne przez 60 dni. I bonus ten dostaniecie zarówno Wy jak i Wasi znajomi. Maksymalnie pięcioro. Co jednak warte odnotowania - wartości się sumują i liczy się ważność ostatniego z przyznanych bonusów. Czyli jak dobrze się to rozegra można sobie zafundować dwa i pół miesiąca darmowego korzystania z telefonu (promocja jest ważna do 18 stycznia), a swoim znajomym owe 60 dni. Oczywiście polecam przenosiny do Orange Free na Kartę - gdzie za każde doładowanie zgarnia się bonusowe GB ;-)

A więcej o rejestracji numeru znajdziecie tradycyjnie już na stronie zarejestrujnumer.pl.

Informacja z serwisu prasowego Orange
Czytane : 1787 razy

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Ten Opluwany Socjalizm i Ten Słodki Kapitalizm
Tak zwana Rejestracja telefonów czyli ujawnienie Danych Personalnych to nie żadna sprawa antyterrorystyczna tylko chodzi o totalną INWIGILACJĘ WSZYSTKICH.

Chodzi tylko o to aby służby, milicja prokurator i inne miały łatwiejszy i natychmiastowy dostęp do informacji o ludziach. Do tej pory było wiadomo gdzie Fizycznie jest każda komórka. (w ten sposób milicja łapała kogo chciała oraz ustalała gdzie kto i kiedy był - komórki cały czas łączą/logują się z nadajnikiem). A teraz będzie jeszcze natychmiast wiadomo na czyje nazwisko jest zgłoszona.

Chodzi o to aby POZBAWIĆ ludzi ANONIMOWOŚCI w przestrzeni publicznej !

MÓWIENIE LUDZIOM o terroryzmie czy anty terroryzmie TO ZWYKŁA ŚCIEMA. Coś tym ludziom powiedzieć przecież trzeba.

Jeszcze kilka lat temu kupowaliśmy bezimienne bilety na autobus miejski albo 10-cio dniowe lub miesięczny. W jednym czasie mogła jechać 1 osoba, także w rodzinie można było wymienić się biletem aby każdy mógł pojechać i pozałatwiać swoje sprawy. Wtedy tzw. władza nie miała (z tego źródła. Miała z innego) danych kto, gdzie i kiedy się przemieszcza. Kilka lat temu to zdaje się Unia Europejska dała kasę i w Polsce zlikwidowali bilety anonimowe, a powprowadzali Imienne ? NIE anonimowe, ze Zdjęciem i numerem IDENTYFIKACYJNYM Pesel. KAŻDY Twój ruch MOŻE być ŚLEDZONY !
Oprócz tego w autobusach pomontowane są kamery i?? mikrofony. Nagrywany jest również dźwięk ! Teraz odpowiednie służby wiedzą , kto konkretnie, gdzie i kiedy się przemieszczał, a nawet co mówił. Obraz z tych kamer jest bezpośrednio przesyłany do komputera w centrali.
Od lat rozwijane jest oprogramowanie komputerowe do analizy i WSZELKICH działań z ? danymi BioMetrycznymi (specyficzne cechy fizyczne człowieka oraz sposobu poruszania się jednostki) dzięki temu taki komputer przez kamerę będzie automatycznie mógł z tłumów wyłapywać poszczególne zaprogramowane Jednostki. Z ulicy, dróg, lotnisk, dworców, przejść Granicznych, stadionów itp. dowolnie.

Świat zmierza w kierunku totalnej KONTROLI LUDZI na skalę dotąd nie spotykaną.
.opera-mini.net | 15 Jan 2017, 19:01