Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 863 telefony  |  193 182 opinie  |  1 062 testy  |  4 365 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Co w sieciach piszczy?

16.12.2016
ORANGE
Rejestracja numeru prepaid teraz też u listonosza

Cały czas staramy się zwiększać liczbę miejsc, w których możecie zarejestrować numer na kartę. Do blisko 20 000 punktów rozsianych po Polsce dołączyły teraz także... Wasze domy.

Jako pierwszy operator, wprowadziliśmy rejestrację kart prepaid za pośrednictwem listonoszy. Dokładnie rzecz ujmując e-listonoszy, wyposażonych w odpowiednie urządzenia. Jak się domyślacie, nie byłoby to możliwe bez współpracy z Pocztą Polską.

Przy każdym tekście dotyczącym rejestracji prepaid pytaliście, czy wprowadzimy rejestrację bez konieczności wychodzenia z domu, zwracając uwagę na potrzeby osób z niepełnosprawnościami czy ograniczoną mobilnością. To właśnie z myślą o nich wdrożyliśmy tę możliwość, jednak nie ograniczamy jej wyłącznie do tej grupy.

Listonosze, otrzymali teraz specjalne tablety oraz instrukcję w jaki sposób przeprowadzić rejestrację, dlatego nie ma obawy o bezpieczeństwo danych osobowych. Zresztą stykają się z nimi na co dzień, dostarczając nam wszystkim listy. Aby się zarejestrować wystarczy poprosić o to swojego listonosza. Rejestracja odbywa się on-line. W zasięgu e-listonoszy posiadających niezbędne wyposażenie jest nieco ponad 75 proc. rejonów kodów pocztowych w kraju. Na stronie zarejestrujnuimer.pl można sprawdzić czy do nas również dociera e-listonosz. Wkrótce usługa będzie dostępna na terenie całego kraju.

Co ważne - klienci Orange nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów za rejestrację.


Piotr Domański

Informacja z serwisu prasowego Orange
Czytane : 1031 razy

Autor:
Karolina Lewandowska
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1

Thumb Up

0,0% 

Thumb Down

 100,0% 

Pytanie

 0,0% 

Zirytowany
A od Nowego Roku rejestracja możliwa nawet w "Agencji Towarzyskiej" i innych "salonach masażu". Już tak męczą tą rejestracją że aż głupieją. Gdzie jeszcze? Może obok publicznej Fuj-fujki u babci z papierem toaletowym? To jest żenujące co niektóre telekomy wymyślają, zwłaszcza te niemieckie albo chińskie.
.toya.net.pl | 28 gru 2016, 00:12
Wszystkich opinii: 1

Thumb Up

0,0% 

Thumb Down

 100,0% 

Pytanie

 0,0% 

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu