R E K L A M A

ORANGE: Rejestracja numeru prepaid teraz też u listonosza

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Cały czas staramy się zwiększać liczbę miejsc, w których możecie zarejestrować numer na kartę. Do blisko 20 000 punktów rozsianych po Polsce dołączyły teraz także... Wasze domy.

Jako pierwszy operator, wprowadziliśmy rejestrację kart prepaid za pośrednictwem listonoszy. Dokładnie rzecz ujmując e-listonoszy, wyposażonych w odpowiednie urządzenia. Jak się domyślacie, nie byłoby to możliwe bez współpracy z Pocztą Polską.

Przy każdym tekście dotyczącym rejestracji prepaid pytaliście, czy wprowadzimy rejestrację bez konieczności wychodzenia z domu, zwracając uwagę na potrzeby osób z niepełnosprawnościami czy ograniczoną mobilnością. To właśnie z myślą o nich wdrożyliśmy tę możliwość, jednak nie ograniczamy jej wyłącznie do tej grupy.

Listonosze, otrzymali teraz specjalne tablety oraz instrukcję w jaki sposób przeprowadzić rejestrację, dlatego nie ma obawy o bezpieczeństwo danych osobowych. Zresztą stykają się z nimi na co dzień, dostarczając nam wszystkim listy. Aby się zarejestrować wystarczy poprosić o to swojego listonosza. Rejestracja odbywa się on-line. W zasięgu e-listonoszy posiadających niezbędne wyposażenie jest nieco ponad 75 proc. rejonów kodów pocztowych w kraju. Na stronie zarejestrujnuimer.pl można sprawdzić czy do nas również dociera e-listonosz. Wkrótce usługa będzie dostępna na terenie całego kraju.

Co ważne - klienci Orange nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów za rejestrację.


Piotr Domański

Informacja z serwisu prasowego Orange
Czytane : 1408 razy

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Zirytowany
A od Nowego Roku rejestracja możliwa nawet w "Agencji Towarzyskiej" i innych "salonach masażu". Już tak męczą tą rejestracją że aż głupieją. Gdzie jeszcze? Może obok publicznej Fuj-fujki u babci z papierem toaletowym? To jest żenujące co niektóre telekomy wymyślają, zwłaszcza te niemieckie albo chińskie.
.toya.net.pl | 28 Dec 2016, 00:12