R E K L A M A

Samsung Galaxy X - elastyczny telefon był na CES!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy X
Samsung Galaxy X
fot. LetsGoDigital

Według nieoficjalnych informacji, podczas targów CES przedstawiciele Samsunga zaprezentowali prototypy Galaxy X z elastycznym wyświetlaczem.

W zamkniętej prezentacji uczestniczyli nieliczni partnerzy handlowi Samsunga. Z tego względu na temat prezentowanych prototypów na razie wiadomo bardzo niewiele. Pokazano ponoć dwa warianty telefonu z elastycznym ekranem. Pierwszy miał formę klapki z ekranem ukrytym po wewnętrznej stronie, drugi również był klapką, ale z ekranem na zewnątrz. Drugi z wariantów określano jako mniej problematyczny, ze względu na mniejszą krzywiznę zagięcia ekranu - ale do produkcji trafi raczej model z ekranem po wewnętrznej stronie klapki klapki.

Produkcja elastycznych telefonów ma ruszyć w listopadzie - a prototypowe modele miały wyświetlacze o przekątnej 7,3 cala - po rozłożeniu. Anonimowy informator, który widział prototypy twierdzi, że wyglądały na mocno zaawansowane, niemal gotowe do produkcji. Wygląd telefonu zdradzają w części nowe szkice z wniosku patentowego, jakie wyciekły z WIPO (World Intellectual Property Organization).

Na podstawie informacji The Investor i Letsgodigital; czytane: 13920 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!