R E K L A M A

Huawei P11 i P12 na stronie producenta!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei P11 i P12 na stronie producenta
Huawei P11 i P12 na stronie producenta
fot. Huawei

Jak dotąd, wiedzieliśmy, że nowe flagowce Huawei mają otrzymać oznaczenie P20... Ale to nie do końca jest pewne. Na stronie firmy pojawiły się bowiem wzmianki o modelach P11 i P12.

Informacje o nowych modelach można znaleźć w czeluściach internetowej witryny Huawei. Mamy tam m.in. stronę opisującą model P11, a także tabelkę, w której kiedyś pojawi się specyfikacja. Opisy i dane do tabeli "pożyczono" jednak z modelu Mate 7 - zatem na razie nie mamy żadnych informacji o nowym modelu - ale przynajmniej wiemy, pod jakim adresem będzie go można szukać w przyszłości. Póki co - mamy do czynienia z zastępczym wypełniaczem, placeholderem. Modele P11 i P12 widać również w porównywarce Huawei - ale i tu rzeczywiste dane zastąpiono specyfikacją Mate 7 w formie "zaślepki".

Pojawienie się oznaczeń P11 i P12 na stronie producenta może jednak sugerować, że to pod takimi nazwami nowe modele trafią na rynek, a na P20 przyjdzie czas za 10 sezonów. Oczywiście - nie jest to jednak pewne, a nazwa - wciąż zapewne nie jest przesądzona. Niemniej - przeciek jest dość ciekawy, dlatego postanowiłem się nim z wami podzielić...

Na podstawie informacji Huawei 1, 2, 3 dzięki Telefoonabonnement; czytane: 5840 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!