R E K L A M A

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ na renderach. Poznajemy przypuszczalny wygląd

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S9+
fot. MySmartPrice i OnLeaks

To musiało się stać. Pojawiły się rendery mające przedstawiać nadchodzące flagowce Samsunga - Galaxy S9 i Galaxy S9+. A zatem - znamy już zarys wyglądu obu telefonów.

Zgodnie z wcześniejszymi podejrzeniami, w stylizacji flagowych Samsungów nie zajdą rewolucyjne zmiany. Front i brzegi obudowy nabiorą większej krągłości, a ramka ekranu będzie minimalnie mniejsza. Samsung Galaxy S9 ma mieć wymiary 147,6x68,7x8,4 mm, zaś Galaxy S9+ - 157,7x73,8x8,5 mm. W wymiarach nie będzie zatem znaczących różnic, warto jednak zauważyć, że nowe modele będą nieznacznie grubsze, poprzednia generacja miała odpowiednio 8 oraz 8,1 mm. Doskonale widać nowe umiejscowienie czytników linii papilarnych, a także to, że podwójny aparat fotograficzny znajdziemy tylko w Galaxy S9+.

Ilustracje opracowali graficy z @onLeaks, MySmartPrice i 91mobiles, bazując na szkicach CAD, jakie udało im się pozyskać. Możemy przyjąć, że ukazany wygląd telefonów jest dość zbliżony do rzeczywistego - ale pamiętajmy, że pewne detale mogą się jeszcze zmienić.


Samsung Galaxy S9 - render 3D
wideo: 91mobiles przez YouTube


Samsung Galaxy S9+ - render 3D
wideo: MySmartPrice przez YouTube

O tym, że premiery pary flagowców Galaxy S możemy oczekiwać na targach MWC, mówi się już od pewnego czasu. Teraz - zdaje się - mamy potwierdzenie. Według pochodzącego z Korei raportu, Galaxy S9 i S9+ zostaną zaprezentowane 26 lutego (27 lutego wg. czasu w Korei). A jeśli tak, to ich obecności w sklepach możemy spodziewać się mniej więcej w połowie marca. Przeciek zdaje się być dość wiarygodny, mam bowiem potwierdzenie tej informacji z własnego źródła...

Na podstawie informacji 91mobiles, MySmartPrice, TheBell; czytane: 8617 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
psion
Czyli Samsung nie boi się Apple.
Dobrze. Ale Apple boi się tego co jest za nim Huaweia.
.146.33.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl | 15 Dec 2017, 20:12