R E K L A M A

myPhone 3320 i Tango - dwie klasyczne nowości

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
myPhone Tango
myPhone Tango
fot. myPhone

Dwa nowe, klasyczne telefony myPhone 3320 i Tango wzbogacają portfolio marki. Pierwszy z nich to model o prostym designie i podstawowych funkcjach, drugi zaś to klasyk z klapką.

Klasyczne telefony wciąż mają swoich zwolenników. Co więcej, podstawowe funkcje i wygodę ich użytkowania doceniają nie tylko osoby starsze, lecz te, które w pracy potrzebują telefonu niezawodnego i długo działającego na jednym cyklu ładowania. Do modeli o prostej konstrukcji wracają także klienci, którym zależy przede wszystkim na łatwej obsłudze i stałym kontakcie z bliskimi. A do tego nadadzą się telefony myPhone 3320 i Tango polskiej marki urządzeń mobilnych.

myPhone 3320 to tradycyjny, poręczny telefon komórkowy o prostej konstrukcji. Przypadnie do gustu użytkownikom, którzy cenią wygodne i niezawodne rozwiązania w przystępnej cenie. myPhone 3320 został wyposażony w kolorowy ekran o wielkości 1,77 cala, duże i czytelne ikony, przejrzystą czcionkę i intuicyjne menu. Wygodę zwiększają sporych rozmiarów klawisze oraz pojemna bateria litowo-jonowa, która na jednym ładowaniu zapewnia do 9 dni działania telefonu w trybie czuwania lub wiele godzin ciągłych rozmów. 3320 jest wyposażony w tryb głośnomówiący oraz Dual SIM, dzięki czemu bez problemu można korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie. Użytkownicy będą mogli również skorzystać z wbudowanej latarki LED, wygodnie podłączyć słuchawki i posłuchać radia lub plików mp3, które można przechowywać na karcie microSD. Telefon ma też Bluetooth umożliwiający podłączenie zestawu słuchawkowego lub transmisję danych pomiędzy innymi urządzeniami, a także aparat VGA. myPhone 3320 dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej, w cenie 59 zł.

Z kolei myPhone Tango to model z klapką. Zapewnia ona nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Telefon dla komfortu użytkowników wyposażono w dwa niezależne ekrany - główny, kolorowy 2,4", który zapewnia dostęp do menu, a także drugi 1,77" znajdujący się na wierzchu obudowy, który dostarcza najważniejszych informacji o nieodebranych połączeniach, SMS-ach czy godzinie, bez konieczności otwierania klapki. Ponadto, model daje dostęp do sieci 3G, dzięki czemu możliwe jest bezprzewodowe łączenie się z Internetem.

W efekcie można korzystać z ulubionych aktywności w sieci i poczty elektronicznej oraz wysyłać i odbierać MMS-y. Wbudowany aparat 2 Mpx pozwala wykonywać i zapisywać zdjęcia w telefonie. Dodatkowym plusem jest wymienna bateria zapewniająca długie działanie myPhone Tango. Model wyposażony jest również w wiele innych przydanych funkcji m.in.: fotokontakty, tryb głośnomówiący, przycisk funkcyjny SOS, Bluetooth, Dual SIM oraz radio FM. myPhone Tango z klapką dostępny jest w czarno-srebrnej wersji kolorystycznej, w cenie 199 zł.

Na podstawie informacji myPhone; czytane: 2199 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 4 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 4.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
kolos
Lubię takie proste klawiszowce, są najlepsze do dzwonienia
.consumer-pool.prcdn.net | 22 Dec 2017, 15:12
marlena
jest to ciekawy pomysł na prezent dla dziadka/babci, Tango powinien być wygodny w obsłudze dla osoby starszej
.consumer-pool.prcdn.net | 21 Dec 2017, 13:12

U2
dobrze że model z klapką ma dodatkowy ekran z przodu, to bardzo wygodne
.ff.avast.com | 20 Dec 2017, 10:12
markos
klasyka zawsze się sprawdza, muszę przyznać ze 3320 ma bardzo przyjemny dla oka desing
.consumer-pool.prcdn.net | 19 Dec 2017, 10:12