R E K L A M A

Samsung Galaxy S9 - znamy przypuszczalny wygląd, Galaxy A8 2018 - wiemy, jakie będą kolory

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy S9
fot. Samsung News na Twitterze

Wróćmy na chwilę do tematu Galaxy S9 oraz Galaxy A8. Mamy nowe informacje na temat wyglądu tych telefonów.

Nie dalej jak wczoraj wspominałem o Samsungu Galaxy S9 w kontekście umiejscowienia w nim czytnika linii papilarnych. Dziś znalazłem w sieci nowe rendery, które zdają się potwierdzać wczorajszą informację. Na grafikach widzimy przypuszczalny wygląd nowego flagowca z Korei. Ramka aparatu oraz położenie diody LED i czujnika pulsu są podobne, jak na ilustracji, którą widzieliśmy wczoraj. Skaner linii papilarnych znajduje się pod oprawką aparatu fotograficznego (oczywiście podwójnego), a czujnik i dioda - obok.

Jeśli rendery są prawdziwe - to zdaje się, że mam rację twierdząc, że Galaxy S9 nie będzie pierwszym smartfonem z czytnikiem papilarnym zatopionym w ekran. Wróćmy jednak do renderów - dzięki nim poznajemy jeszcze domniemany wygląd przodu Galaxy S9 - telefon będzie nieco krąglejszy, a ramka ekranu ulegnie dalszemu zwężeniu.

A skoro już o kolorach mowa - to Roland Quandt twierdzi, że Samsung Galaxy A8 (2018) SM-A530 będzie oferowany w kolorze czarnym, złotym i fioletowym, zwanym orchid gray. Leakster powołuje się przy tym na źródło w "kanale handlowym".

Na podstawie informacji @Samsung_News_ i @rquandt; czytane: 8360 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!