R E K L A M A

Nokia 6 (2018) w TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Nokia 6 (2018) w TENAA
Nokia 6 (2018) w TENAA
fot. TENAA via NPU

Niebawem minie rok od prezentacji Nokii 6 - a następca czai się za rogiem. Konkretniej - w chińskim urzędzie certyfikacyjnym TENAA.

Model Nokia 6 (2018) najwyraźniej nadal przechodzi proces certyfikacji, TENAA nie publikuje bowiem jeszcze pełnej specyfikacji i zdjęć telefonu - ale ślad w dokumentacji już jest. Na razie wiemy praktycznie tylko to, że urządzenie ukrywa się pod oznaczeniem TA-1054 i obsługuje dwie karty SIM. Na pełniejsze dane musimy jeszcze trochę poczekać.

Na razie pozostaje tylko to, co wiemy z różnych nieoficjalnych przecieków. Nokia 6 (2018) ma przypominać wyglądem Nokię 7 i mieć 5,5-calowy ekran o proporcjach 18:9. Wśród domniemanych elementów wyposażenia wymienia się również procesor Snapdragon 630, 4 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej oraz podwójny aparat fotograficzny i umieszczony nieopodal niego czytnik linii papilarnych. Możliwy termin premiery - to targi MWC.

AKTUALIZACJA:
Krótko po publikacji na temat Nokii 6, pojawiły się wieści na temat kolejnych modeli Nokii. Tym razem są to TA-1062 i TA-1077, które również przechodzą procesy certyfikacyjne. Niestety, tym razem nie mamy żadnych przesłanek, które pomogłyby ustalić nazwy omawianych modeli.

Na podstawie informacji NokiaPowerUser i Mobielkopen; czytane: 2368 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!