R E K L A M A

Xiaomi Mi MIX 3 dostanie podwójny aparat

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Domniemany element obudowy Xiaomi Mi MIX 3
Domniemany element obudowy Xiaomi Mi MIX 3
fot. Conceptleaks

Xiaomi Mi MIX 2 zadomowił się już na rynku, czas zatem powoli myśleć o następcy. "Układankę" Xiaomi Mi MIX 3 zaczynamy od tylnego panelu.

W sieci pojawiło się zdjęcie mające przedstawiać tylny panel nowego bezramkowca Xiaomi. Element wskazuje, że w stylizacji telefonu nie zajdą rewolucyjne zmiany - tył wciąż będzie gładki. Panel jest prawdopodobnie wykonany z giętego szkła i ozdobiony napisem podobnym, jak w poprzednim modelu. Zaokrąglenia brzegów i zarys panelu są niemal takie same, jak w Mi MIX 2 - ale w oczy rzuca się jedna istotna zmiana.

Chodzi o wycięcia na czytnik linii papilarnych i aparat fotograficzny. O ile pierwszy z elementów nie zmienił położenia i kształtu, o tyle drugi - zwiastuje nowość. Wycięcie każe przypuszczać, że Xiaomi Mi MIX 3 będzie wyposażony w podwójny aparat fotograficzny z obiektywami umieszczonymi w pionowej linii - a dioda LED znajdzie się zapewne pomiędzy nimi, we wspólnej i - być może - lekko wystającej ramce. Przesunięcie aparatu w stronę narożnika obudowy zwiastuje też istotne zmiany konstrukcyjne we wnętrzu telefonu, możemy zatem oczekiwać zupełnie nowej konstrukcji, a nie tylko lekkiego liftingu. Oczywiście pod warunkiem, że dzisiejszy przeciek nie został sfałszowany. A tu - niestety - pozostaje spora doza niepewności.

Na podstawie informacji Conceptleaks; czytane: 3214 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!