R E K L A M A

Meizu 15 Plus: nadciąga kolejny bezramkowiec

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Meizu 15 Plus wraz z cennikiem
Meizu 15 Plus wraz z cennikiem
fot. Weibo via MyDrivers

W sieci pojawiły się zdjęcia nadchodzącego modelu Meizu. Wygląda na to, że na rynku przybędzie nowy model z niemal bezramkowym ekranem.

Jeśli zdjęcia nie zostały sfałszowane, Meizu 15 Plus będzie bardzo efektownym smartfonem. Otrzyma metalową obudowę (niestety, z wystającym aparatem fotograficznym) oraz efektowny, duży wyświetlacz otoczony z trzech stron mocno zawężoną ramką. Większy margines znajdziemy jedynie u dołu ekranu - mają tak się zmieścić klawisze systemowe wraz z podłużnym czytnikiem linii papilarnych oraz (zapewne) przedni aparat fotograficzny. Ekran otrzyma efektownie zaokrąglone narożniki, a telefon będzie oferowany w jasnej oraz ciemnej wersji kolorystycznej.

Meizu 15 Plus będzie modelem jubileuszowym, dla uczczenia 15. rocznicy powstania firmy Meizu - należy zatem oczekiwać dość mocnej specyfikacji. Wskazują na nią również ukazane na jednym ze zdjęć ceny - wynoszące 2999 i 3499 juanów. Różnica wynika zapewne z pojemności zastosowanych pamięci - ale na razie wiadomo jedynie, że do wyboru będą dwa warianty. Po przeliczeniu, ceny wyniosą 454 i 529 dolarów lub 1624 i 1894 zł.

Na podstawie informacji MyDrivers; czytane: 2956 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!