R E K L A M A

LG Signature Edition - luksusowy flagowiec z Korei

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
LG Signature Edition
LG Signature Edition
fot. LG

Firma LG wprowadza nową, luksusową submarkę - LG Signature. Jej pierwszym zwiastunem jest smartfon LG Signature Edition.

Seria Signature oznacza przede wszystkim wysoką jakość i luksusowe wykończenie. Urządzenia tej serii będą oferowane tylko w Korei. LG Signature Edition jest smartfonem z 6-calowym wyświetlaczem OLED FullVision otoczonym wąską ramką, zamkniętym w obudowie wykonanej z metalu i materiałów ceramicznych. Materiał ten, wykorzystujący spieki cyrkonowe, jest odporny na zarysowania i trwały, ale trudny i kosztowny w produkcji.

Wnętrze telefonu będzie godne luksusowej obudowy. W LG Signature Edition znajdziemy 6 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej, a także układ dźwiękowy opracowany przez B&O. Oczywiście w komplecie znajdą się też słuchawki powstałe we współpracy z Bang & Olufsen - zarówno przewodowe, jak i Bluetooth. Smartfon zostanie wyposażony w układ szybkiego, a także bezprzewodowego ładowania Qi. Na pokładzie znajdzie się też podwójny aparat fotograficzny z jasnym, szklanym obiektywem f/1.6 oraz przedni aparat o polu widzenia nawet do 120 stopni. Smartfon trafi na rynek z systemem operacyjnym Android 8.0.

Niestety, na razie nie mamy jeszcze pełnej specyfikacji tego modelu - uzupełnimy dane, gdy tylko je uzyskamy. Mam wrażenie, że LG Signature Edition jest po prostu luksusową, ulepszoną wersją LG V30 - ale z ostateczną weryfikacją poczekajmy na dane producenta. Smartfon ma zadebiutować pod koniec grudnia - prawdopodobną datę premiery widać na wyświetlaczu.

Na podstawie informacji LG; czytane: 3696 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!