R E K L A M A

HTC U12 - 6 cali, FHD+ i dwie wersje pamięci

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz
Przewidywany wygląd HTC U12
Przewidywany wygląd HTC U12
fot. Science and Knowledge

HTC U12 to kolejny temat branżowych plotek, szczególnie że wszyscy są ciekawi w jakim kierunku pójdzie ewolucja marki po dosyć interesującym HTC U11+.

Wszystko co poniżej, to tylko spekulacje, które nie mają żadnego potwierdzenia w oficjalnej dokumentacji producenta. Bazują po części na tym, co HTC pokazało w tym roku, a po części na doniesieniach o nowych komponentach, które mają być wkrótce dostępne w powszechnym użytku - dotyczy to w szczególności Snapdragona 845.

Przyszłoroczny flagowiec HTC miałby dysponować 6-calowym wyświetlaczem FHD+, chronionym szkłem Gorilla 5. generacji z czytnikiem linii papilarnych wbudowanym w ekran. Obudowa typu unibody mogłaby się pochwalić odpornościami według IP68. Układ oparty na Snapdragonie 845 dopełniałoby - w zależności od wersji - 6 albo 8 GB pamięci RAM i 128 albo 256 GB pamięci flash.

HTC U12 - przegląd przewidywanej specyfikacji
wideo: Science and Knowledge

Z tyłu HTC U12 pojawiłby się układ dwóch aparatów z matrycami ~20 + 16 Mpx, a z przodu dodatkowo 16-megapikselowy aparat do selfie. Wzorem liderów branży, przynajmniej jeden aparat miałby dysponować przysłoną f/1.6 i optyczną stabilizacja obrazu. O lampce LED, czy PDAF nie ma właściwie co wspominać, bo to standard. Bateria w okolicy 4 tys. mAh to jak najbardziej prawdopodobny składnik HTC U12. Dodatkowo premierę urządzenia przewiduje się na kwiecień-maj przyszłego roku.

Plotki na temat przyszłych premier są w tej chwili nieodłącznym elementem informacji pojawiających się w branży. Do premiery HTC U12 pozostało prawdopodobnie blisko pół roku - w tak długim okresie nawet pewniki w różnych prototypach stają się bardzo niepewne, dlatego odłóżmy emocje na bok. Do premiery zobaczymy jeszcze sporo tego rodzaju rewelacji.

Na podstawie informacji kanału Science and Knowledge; czytane: 25755 razy.

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Velmer
Mam HTC U ULTRA moj pierwszy smartfon od tej firmy. Uwazam,ze jest swietnie wykonany i wyglada oblednie. System z optymalizowany bardzo dobrze. Zdjecia sa rewelacyjne,absolutnie top 3. Bardzo kibicuje HTC nie chce, aby konkurencja weszla na glowe wszystkim na swiecie. Niech bedzie zachowana rownowaga.
.196.10.9.res.pl | 07 Mar 2018, 21:03
cosimazaki
Wreszcie "kozak" od HTC. Obecnie użytkuję "10" i z niecierpliwością czekam na U12.
.netcomjawor.pl | 27 Dec 2017, 17:12