R E K L A M A

Xiaomi Mi 7 - jaki będzie?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
fot. Xiaomi

Pora zacząć plotkowanie na temat przyszłorocznego flagowca Xiaomi, czyli Xiaomi Mi 7. Na razie nie ma konkretów - ale jest już pewien zarys "oczywistych" elementów, jakie znajdą się w nowym modelu.

Na razie domniemana specyfikacja Xiaomi Mi 7 przypomina raczej "zbiór życzeń", niż konkretny wykaz danych telefonu - niemniej pewnych rzeczy właściwie możemy być już pewni.

Xiaomi Mi 7 niemal na pewno otrzyma wyświetlacz o proporcjach 18:9. Xiaomi podpisało ponoć kontrakt z Samsungiem - i to on ma dostarczyć OLED-owe matryce do Mi 7. Ekran może mieć 6-calową przekątną, ale nie spodziewajmy się rozdzielczości większej, niż Full HD+. Podobnie, chyba nie możemy liczyć na zaawansowane, trójwymiarowe rozpoznawanie twarzy, powinna natomiast pojawić się technologia bezprzewodowego ładowania baterii. Pojemność akumulatora raczej jednak nie wzrośnie i będzie oscylować wokół 3350 mAh z obecnego flagowca.

Można podejrzewać, że zajdą zmiany w aparatach fotograficznych. Xiaomi zapewne ulepszy oprogramowanie i algorytmy przetwarzania obrazu, ale rozdzielczość aparatów nie przekroczy raczej 16 megapikseli. Możemy za to liczyć na jasny obiektyw w przynajmniej jednym z nich - f/1.7 to właściwie pewnik. Mówi się, że jednostką centralną nowego Xiaomi zostanie nowy Snapdragon 845, który otrzyma do towarzystwa przynajmniej 6 GB RAM-u. Pewne zmiany zajdą też zapewne w stylizacji, a cenę Mi 7 szacuje się na 2699 juanów, czyli niecałe 410 dolarów czy 1470 zł.

Na podstawie informacji MyDrivers; czytane: 4656 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!