R E K L A M A

Samsung Galaxy A5 2018 pozuje w pokrowcu

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy A5 2018
Samsung Galaxy A5 2018
fot. Sammobile

To kolejny w ostatnich godzinach przeciek od producenta pokrowców. Tym razem możemy obejrzeć Samsunga Galaxy A5 2018 - na szczęście w przezroczystym, przylegającym futerale, który zbyt wiele nie zasłania.

Zdjęcia są oczywiście wygenerowane komputerowo, ale wizerunek telefonu zdaje się być wiarygodniejszy, niż w przypadku wczorajszego przecieku o Galaxy S9. Po pierwsze, mamy tu bardziej znaną markę pokrowców, a po drugie - telefon jest znacznie bliższy premiery, dzięki czemu do producentów akcesoriów mogły trafić znacznie dokładniejsze makiety - o ile nie nawet gotowe telefony.

Potwierdza się to, co już wiedzieliśmy - wyżej pozycjonowane modele serii Galaxy A otrzymają w sezonie 2018 wyświetlacze Infinity Display o proporcjach 18:9. Z tego powodu, podobnie, jak we flagowcach, czytniki linii papilarnych powędrują na tył, w okolice aparatu fotograficznego. Co więcej, nie zabraknie również klawisza Bixby. Jako pierwszy, z początkiem przyszłego roku, ma zadebiutować model, który dziś oglądamy - A5.

Na podstawie informacji Sammobile; czytane: 9518 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!