R E K L A M A

Huawei Nova 3 w TENAA i kolejnym przecieku

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei Nova 3
Huawei Nova 3
fot. TENAA

Huawei Nova 3, który ma się pojawić jeszcze przed końcem roku i którego mogliśmy oglądać niedawno na zdjęciach z "ukrycia" trafił już do certyfikacji w TENAA. Mamy również nieoficjalną specyfikację.

Zdjęcia pokazane przez TENAA potwierdzają wygląd telefonu, jaki poznaliśmy dzięki niedawnemu przeciekowi. Tym razem oglądamy jednak telefon już z oryginalnymi, firmowymi oznaczeniami. Tu warto zwrócić uwagę, że aparat fotograficzny nie został sygnowany logo Leica. Z kolei na przednim panelu, nad wyświetlaczem, zauważymy nieco inny zarys wycięć przedniej kamery - może to być jednak kwestia wariantu kolorystycznego - na jasnym tle elementy te mogą sprawiać wrażenie mniejszych. Pozostałe detale zdają się być jednak takie same...

Niestety, TENAA nie podaje pełnej specyfikacji. Pozostaje nam oprzeć się na nieoficjalnych informacjach, publikowanych w serwisie Weibo. Dowiadujemy się z nich, że Nova 3 ma 5,93-calowy ekran o proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+ oraz ośmiordzeniowy procesor Kirin 670 o taktowaniu 2,2 GHz, wsparty grafiką Mali-G72 MP4. Smartfon ma zasilać akumulator o pojemności 3340 mAh, a wyposażenie uzupełnią dwa podwójne aparaty fotograficzne: przedni 20+2 Mpx oraz tylny 20+16 Mpx. Pamiętajmy jednak, że dane są nieoficjalne - mogą zatem nie w pełni odpowiadać rzeczywistości.

Na podstawie informacji Weibo i TENAA; czytane: 1586 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!