R E K L A M A

Honor V10 - kolejne ujęcia

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Honor V10
Honor V10
fot. Weibo

Już za kilka dni w Chinach zadebiutuje Honor V10, którego specyfikację ujawniono niedawno w TENAA. Dziś - możemy obejrzeć go na kolejnych grafikach.

Materiały graficzne pochodzą z chińskich sieci społecznościowych, dlatego też proponuję podchodzić do nich z pewną dozą rezerwy. Pierwsze zdjęcie zdaje się być (choć wcale nie musi) firmowym ujęciem lifestylowym, i choć wymazano na nim dodatkowe elementy mogące ułatwić identyfikację fotki, sam telefon widać dosyć dobrze. W oczy rzuca się wąska ramka ekranu, a także dość silne zakrzywienie frontowego panelu.

Autentyczność drugiej fotki jest już znacznie mniejsza. Telefon wygląda nieco inaczej, niż na pierwszym zdjęciu, ale mam wrażenie, że sztucznie powiększono tu wyświetlacz, by uatrakcyjnić wygląd urządzenia. Podejrzewam, że pierwsze ze zdjęć jest bliższe prawdy.

Specyfikację telefonu poznaliśmy już dzięki TENAA. Honor V10 ma 5,93-calowy ekran Full HD+ 18:9 oraz ośmiordzeniowy procesor Kirin 970, wspomagany przez przynajmniej 4 GB pamięci operacyjnej i 64 GB pamięci wewnętrznej. Zapewne będzie również wersja z pamięcią 6+128 GB... Telefon ma do tego czytnik linii papilarnych, akumulator o pojemności 3240 mAh i podwójny aparat fotograficzny, na temat którego (podobnie, jak w przypadku przedniego) mamy sprzeczne informacje. Według TENAA, przedni aparat ma 8, a tylny 16+2 Mpx, ale są również pogłoski wskazujące, że rozdzielczości wyniosą odpowiednio 13 oraz 16+20 megapikseli. O wszystkim przekonamy się 28 listopada, kiedy to telefon zadebiutuje w Chinach. Do Europy ma trafić 5 grudnia - ale być może pod inną nazwą.

Na podstawie informacji Weibo i Techmsd; czytane: 2703 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!