R E K L A M A

Xiaomi Redmi Note 5 na żywo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Xiaomi Redmi Note 5
Xiaomi Redmi Note 5
fot. Weibo

Dzięki TENAA znamy już specyfikację Xiaomi Redmi Note 5, telefon trafi niebawem do sprzedaży, ale jak dotąd nie miliśmy okazji obejrzeć go na żywo. Teraz możemy.

Zdjęcie ukazuje nam przód działającego telefonu. Dzięki temu możemy ocenić, jak obramowanie ekranu wygląda w rzeczywistości - a wygląda całkiem nieźle. Warto zwrócić uwagę na zaokrąglone narożniki, przypominające nieco zastosowane w ostatnich modelach LG. Widać ponadto zarys przycisków na prawym boku telefonu i pojedynczy aparat przedni. Dodatkowo, wyświetlone na ekranie telefonu informacje potwierdzają dane, które zdążyliśmy już poznać dzięki TENAA.

Zyskujemy potwierdzenie, że Xiaomi Redmi Note 5 ma procesor Snapdragon 625 oraz 5,99-calowy ekran o rozdzielczości Full HD+. Podano też pojemność akumulatora (4000 mAh) oraz wersję Androida - 7.1.2 - przy czym nie wiadomo, czy to ostateczny wariant, z jakim telefon wejdzie na rynek. Podczas badań w TENAA, telefon miał jeszcze 7.1.1. Na ekranie widać ponadto informację o 12-megapikselowym aparacie fotograficznym i dostępnej pamięci wewnętrznej - 53,8 GB, co wskazuje, że ukazany model ma nośnik flash o pojemności 64 GB.

Oprócz powyższych informacji, na Weibo możemy również zobaczyć zdjęcie przedstawiające sam przedni panel telefonu - tym razem z jasnym obramowaniem. Nieco wcześniej, opublikowano dwa rendery - w tym jeden wskazujący przypuszczalną cenę Xiaomi Redmi Note 5, wynoszącą 199 dolarów. Niestety, grafiki te nie są zapewne autentyczne, ukazany na nich wygląd telefon odbiega detalami od tego, jaki znamy.

Na podstawie informacji Weibo: 1, 2 i 3; czytane: 6116 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
polpol
Note 4 z większym ekranem.Procek ten sam RAM/ROM ten sam bateria ta sama wygląd ten sam.Szkoda że procesor nie szybszy.
.adsl.inetia.pl | 03 Dec 2017, 21:12