R E K L A M A

Huawei Nova 3 pozuje do szpiegowskich zdjęć

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei Nova 3
Huawei Nova 3
fot. Weibo via IThome

Jak głosi plotka, nowy model z rodziny Huawei Nova ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Możliwe, że możemy go już nawet obejrzeć - o ile opublikowane dziś zdjęcia są prawdziwe.

Porcja "szpiegowskich" ujęć, mających przedstawiać Huawei Nova 3, pochodzi oczywiście z Chin, a źródło ich pochodzenia jest oczywiście anonimowe. Trudno mówić o autentyczności fotek, ale warto zauważyć, że ukazane urządzenie ma oznaczenia stosowane często na prototypach Huawei, a tło rozmazano chyba nie bez powodu. Jakkolwiek by nie było - popatrzeć zawsze można.

Jak widać, Huawei Nova 3 otrzyma metalową obudowę i wyświetlacz o proporcjach 18:9. Będzie mieć także czytnik linii papilarnych na przedniej ściance, podwójny aparat fotograficzny i pojedynczy głośnik oraz gniazda minijack i USB-C. Wśród spodziewanych elementów specyfikacji wymienia się procesor Kirin 670 oraz 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej i 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Nova 3 ma otrzymać system Android Oreo, a ekran będzie mieć przekątną 5,93 cala i rozdzielczość Full HD+.

Na podstawie informacji IThome; czytane: 2850 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!