R E K L A M A

Allview X4 Soul Vision z projektorem dostępny w Polsce

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Allview X4 Soul Vision
Allview X4 Soul Vision
fot. Allview

Pamiętacie ciekawy smartfon Allview X4 Soul Vision z projektorem? Jest już dostępny w Polsce.

Allview X4 Soul Vision jest od dzisiaj dostępny jest w przedsprzedaży na stronie producenta w cenie 1999 zł. Jest to zatem kwota nieco niższa, niż wynikało to z bezpośredniego przeliczenia ceny z rynku rumuńskiego. Dodatkowo, można jeszcze zyskać pewien bonus. Klienci, którzy zarejestrują się na stronie www.allview.pl/vision w dniach od 19 do 26 października 2017 uzyskają voucher zniżkowy o wartości 300 zł.

X4 Soul Vision, smartfon z wbudowanym laserowym projektorem MEMS, ma 10 mm grubości oraz wyposażony jest w metalową podstawkę. Ze względu na to, że pionowa projekcja, z winy powierzchni, nie zawsze jest możliwa, X4 Soul Vision ma funkcję automatycznej i inteligentnej korekcji obrazu, zapewniającej zawsze prostokątny obraz. Rozmiar tego obrazu wynosi od 20 do 200 cali, w zależności od odległości smartfona od obszaru projekcji. Wyświetlane obrazy charakteryzują się spektrum kolorów 150% NTSC i współczynnikiem kontrastu 5000:1. Smartfon wyposażony został w dedykowany interfejs projektora pozwalający na używanie smartfonu jako touchpadu - dzięki pojedynczemu dotykowi można przewijać slajdy prezentacji, natomiast dodanie klawiatury Bluetooth pozwoli na edycję prezentacji lub projektowanych dokumentów. Dodatkowo, laserowym projektorem można sterować również za pomocą innego telefonu, po zeskanowaniu kodu QR.

X4 Soul Vision jest trzecim modelem Allview kompatybilnym z AVI, pierwszym asystentem głosowym w języku polskim, opracowanym przez markę Allview. Ma ponadto 5,5-calowy ekran IPS Full HD, ośmiordzeniowy procesor, 3 GB RAM-u oraz 32 GB rozszerzalnej pamięci na dane. Telefon wyposażono ponadto w aparaty fotograficzne o rozdzielczościach 13 i 8 megapikseli i czytnik linii papilarnych.

Na podstawie informacji Allview; czytane: 2478 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!