R E K L A M A

HTC U11 Plus - znamy przypuszczalny wygląd

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
HTC U11 Plus
HTC U11 Plus
fot. Couponraja i @OnLeaks

Ledwo pojawiły się kolejne informacje o HTC 2Q4D1, czyli prawdopodobnie HTC U11+ - a już wracamy z kolejnymi wieściami na ten temat. Mamy dla was rendery telefonu oraz kolejne dane.

Choć wciąż nie mamy 100-procentowej pewności, że HTC 2Q4D1 to faktycznie HTC U11+, mający zadebiutować 2 listopada, są kolejne przecieki - tym razem ściśle wskazujące na to, że dotyczą ulepszonego wariantu U11.

Graficy z Couponraja i OnLeaks, bazując na planach CAD, jakie pozyskali, przygotowali trójwymiarową wizualizację HTC U11+. Jak widać, telefon mocno nawiązuje stylizacją do wyjątkowo udanego wizualnie U11, choć oczywiście różni się od niego paroma szczegółami.

Konstrukcja jest oparta - tak, jak U11, o metalową ramkę i dwie tafle wypukłego szkła, z tyłem wykonanym w technologii "Liquid surface" - ale z zauważalną zmianą. Skaner linii papilarnych przewędrował z przodu na tył obudowy - po to, by na froncie zrobić miejsce dla większego wyświetlacza. Ramka wokół wyświetlacza ulegnie zwężeniu, co da się zauważyć szczególnie wzdłuż krótszych boków ekranu. Telefon będzie wyglądał jeszcze lepiej niż U11, a klawisze systemowe będą zapewne wyświetlane na ekranie. Rozmieszczenie elementów na bocznych ściankach nie zmieni się znacząco, jest szansa, że głośnik Boom Sound również pozostaną na swoim miejscu. Podobnie, jest też szansa na to, że obiektyw aparatu fotograficznego zostanie zlicowany z tylną ścianką.


HTC U11 Plus Leaked 360 Degree Renders
wideo: Couponraja przez YouTube

Z kolei leakster LlabTooFeR, specjalizujący się w przeciekach z HTC, pisze, że HTC U11+ będzie miał wymiary zbliżone do U11 - będzie jedynie minimalnie większy, choć otrzyma ekran o wyższej przekątnej. To samo źródło wskazuje jeszcze pojemność akumulatora - ma ona wynieść 4000 mAh.

Na podstawie informacji Couponraja i @LlabTooFeR; czytane: 2582 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!