R E K L A M A

HTC 2Q4D1 - tym razem w GFX Bench z kolejnymi elementami specyfikacji

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
HTC 2Q4D1 w GFX Bench
HTC 2Q4D1 w GFX Bench
fot. GFX Bench

Wczoraj HTC 2Q4D1 pojawił się w Geekbench, a dziś mamy odczyt z kolejnego benchmarku - GFX Bench. Poznajemy kolejne elementy specyfikacji.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że model HTC 2Q4D1 ma Androida 8, procesor Snapdragon 835 i 4 GB RAM-u. Pojawiło się dość mocne przypuszczenie, że pod skomplikowanym oznaczeniem ukrywa się prognozowany od pewnego czasu model HTC U11+.

Dzisiejsze informacje nie wnoszą niczego nowego na temat nazwy telefonu, ale potwierdzają, iż HTC 2Q4D1 istnieje i rzeczywiście ma 4 GB RAM-u i może korzystać z procesora Snapdragon 835 - podawana jest informacja o ośmiu rdzeniach z taktowaniem 2,4 GHz i obecność układu graficznego Adreno 540.

Benchmark podaje także pojemność pamięci wewnętrznej - wynosi ona 64 GB, z czego dla użytkownika pozostaje 52 GB. GFX Bench donosi również o żyroskopie i NFC, precyzuje ponadto, że telefon ma 8-megapikselowy przedni aparat fotograficzny oraz 12-megapikselowy tylny, z zapisem wideo w UHD. Według benchmarku, HTC 2Q4D1 ma 6-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2880 pikseli, co pozwala stwierdzić, iż wyświetlacz ma modne obecnie proporcje boków 18:9. Niestety, nadal nie wiadomo, czy jest to model, który zadebiutuje 2 listopada i czy będzie nim HTC U11+.

Na podstawie informacji GFX Bench; czytane: 1285 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!