R E K L A M A

HTC 2Q4D1 w Geekbench. To może być HTC U11 Plus!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
HTC 2Q4D1 w Geekbench
HTC 2Q4D1 w Geekbench
fot. Geekbench

W wykazie testów benchmarku Geekbench pojawił się smartfon HTC o nie stosowanym dotąd oznaczeniu - HTC 2Q4D1. Możliwe, że to zapowiadany na końcówkę roku HTC U11+.

Pogłoski o istnieniu ulepszonego wariantu HTC U11 krążą od dłuższego czasu. Jak dotąd, telefon nie pojawił się w żadnym benchmarku, choć jego premiera spodziewana jest już 2 listopada. Możliwe zatem, że to właśnie ten model ukrywa się pod wspomnianym, nieco złożonym oznaczeniem. Naturalnie - dowodów nie mamy, to jedynie przypuszczenia.

Co na temat tajemniczego telefonu mówi nam benchmark? Domniemany HTC U11+ pracuje pod kontrolą Androida 8.0 Oreo i dysponuje procesorem MSM8998, znanym szerzej jako Snapdragon 835. Benchmark wskazuje, że testowany telefon był wyposażony w 4 GB RAM-u - czyli trochę mało, jak na lepszą wersję flagowca. Tu możemy jednak podejrzewać, że - podobnie, jak w przypadku HTC U11 - będzie to jeden z dwóch wariantów pojemności RAM. O słuszności powyższych podejrzeń przekonamy się być może już niebawem - chyba, że sprawdzi się inna "przepowiednia" - i 2 listopada zobaczymy jednak HTC U11 Life.

Na podstawie informacji Geekbench; czytane: 2342 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!