R E K L A M A

Samsung Gear Sport już w Polsce

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Gear Sport
Samsung Gear Sport
fot. Samsung

Samsung rozpoczyna przedsprzedaż zegarka sportowego Samsung Gear Sport, zaprojektowanego z myślą o miłośnikach zdrowego trybu życia. Przedsprzedaż potrwa od 17 do 26 października.

Gear Sport to zegarek, który został wyposażony w ekran AMOLED, chroniony szkłem Gorilla Glass 3. Konstrukcja zegarka spełnia również normę militarną amerykańskiego wojska MIL-STD-810G, dzięki której urządzenie jest bardziej odporne na przypadkowe uszkodzenia i upadki.

Najnowszy zegarek firmy Samsung automatycznie wykrywa rozpoczęty trening i jego rodzaj, a za pomocą odbiornika GPS śledzi trasę użytkownika i automatycznie przesyła ją do smartfonu. Smartwatch monitoruje również aktywność nie tylko podczas uprawiania sportu, lecz także w czasie spoczynku i snu. Inteligentne aplikacje wyznaczają cele treningowe i pomagają w dbaniu o zdrowy styl życia, motywując użytkownika do ruchu za pomocą powiadomień wysyłanych w odpowiednich momentach dnia, np. przy wykryciu dłuższego braku aktywności fizycznej ze strony użytkownika. Miłośnicy prowadzenia zdrowego trybu życia mogą również utworzyć na Gear Sport własny plan treningowy oraz dopasować system motywacyjny.

Dzięki wodoodporności (do 5 ATM) oraz dostępowi do aplikacji Speedo On, Samsung Gear Sport sprawdza się w sportach pływackich. Zegarek pozwala m.in. na zmierzenie liczby przepłyniętych długości basenu, a także konkretnego stylu zastosowanego przez pływaka na danym dystansie. Inną funkcją dostępną w zegarku jest pulsometr, który na bieżąco sprawdza parametry zdrowotne użytkownika, np. stale monitorując pracę jego serca.

Osoby, które lubią uprawiać sport ze słuchawkami na uszach, z pewnością docenią możliwość strumieniowania muzyki z aplikacji Spotify również w trybie offline. Wbudowana pamięć wewnętrzna o pojemności 4 GB powinna zaspokoić potrzeby muzyczne wszystkich sportowców.

Zegarek Samsung Gear Sport dostępny jest w kolorach czarnym i niebieskim w cenie 1499 złotych.

Na podstawie informacji Samsung; czytane: 2548 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!