R E K L A M A

Alcatel - plany na przyszły rok

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Gama Alcatela na 2018 rok
Gama Alcatela na 2018 rok
fot. @evleaks

Popularny i ceniony leakster Evan Blass ujawnił informacje dotyczące linii modelowej Alcatela na 2018 rok. Firma uporządkuje portfolio w wyższym segmencie cenowym.

@evleaks nie podał informacji dotyczących modeli budżetowych - opublikował grafikę dotyczącą modeli z górnej strefy ofert Alcatela.Firma zamierza wprowadzić nowe oznaczenia modeli - i jak widać najwyższe miejsce zajmie Alcatel 5. Niżej pozycjonowanym telefonem będzie Aclatel 3, który pojawi się w kilku odmianach, oznaczanych dodatkowo literami. Wygląda na to, że oznaczenie będzie proste - im dalsza litera w alfabecie, tym lepiej wyposażony będzie oznaczony nią model.

Najniższe miejsce w ofercie zajmie Alcatel 1. Nie widać modelu 2 czy 4, ale należy domniemywać, iż po prostu pojawią się one nieco później. Warto zauważyć, że wszystkie z zapowiadanych modeli będą wyposażone w wyświetlacz o proporcjach 18:9, niektóre z nich otrzymają również czytniki linii papilarnych. Premiery ujawnionych modeli możemy oczekiwać na targach MWC, zaś wypełnienia luk (może poza uznawaną w Chinach za pechową "4") spodziewamy się na kolejnej dużej imprezie, czyli IFA 2018.

Na podstawie informacji @evleaks; czytane: 1483 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!