Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 852 telefony  |  193 121 opinii  |  1 062 testy  |  3 640 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

12.10.2017

Nokia 9 - wiemy, jak wygląda. Chyba...

Nokia 9
Nokia 9

W sieci pojawiły się rendery, mające przedstawiać kolejnego flagowca od HMD Global, czyli Nokia 9.

Publikowane przez Compareraja i @OnLeaks grafiki oparto o dostępne schematy CAD, dzięki czemu udało się - być może - dość wiernie odtworzyć przypuszczalny wygląd telefonu. Oczywiście przedstawiony dziś wizerunek urządzenia może lekko odbiegać od rzeczywistego, niemniej są to najlepsze jak dotąd materiały.

Wygląd telefonu odpowiada mniej więcej temu, jaki poznaliśmy w połowie września, ale diametralnie odbiega od prognozowanego wiosną. Widać, że przód i tył obudowy zostaną wykończone wypukłymi taflami szkła, przy czym front niemal w całości zajmie wyświetlacz - prawdopodobnie 5,5-calowy QHD. Z tyłu zwraca uwagę mocno wystająca oprawa aparatu fotograficznego. Obudowa ma w tym miejscu 8,9 mm grubości, podczas, gdy w pozostałych miejscach jedynie 7,5 mm. Pozostałe wymiary telefonu mają ponoć wynosić 140,9x72,9 mm.

Na ramce obudowy dają się zauważyć przyciski o ciekawej, surowej formie, widać również, że niestety nie przewidziano wyjścia minijack. Jest za to USB-C i pojedynczy głośnik.


Nokia 9 w 3D
wideo: CompareRaja przez YouTube

Jeśli chodzi o specyfikację - niczego nowego się dziś nie dowiadujemy. Pozostaje to, co zdradziły nam benchmarki w w czerwcu i we wrześniu.

Na podstawie informacji Compareraja; czytane: 3023 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Inne Aktualności

R E K L A M A
Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię!

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu