R E K L A M A

Nokia 9 - wiemy, jak wygląda. Chyba...

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Nokia 9
Nokia 9
fot. Compareraja i @OnLeaks

W sieci pojawiły się rendery, mające przedstawiać kolejnego flagowca od HMD Global, czyli Nokia 9.

Publikowane przez Compareraja i @OnLeaks grafiki oparto o dostępne schematy CAD, dzięki czemu udało się - być może - dość wiernie odtworzyć przypuszczalny wygląd telefonu. Oczywiście przedstawiony dziś wizerunek urządzenia może lekko odbiegać od rzeczywistego, niemniej są to najlepsze jak dotąd materiały.

Wygląd telefonu odpowiada mniej więcej temu, jaki poznaliśmy w połowie września, ale diametralnie odbiega od prognozowanego wiosną. Widać, że przód i tył obudowy zostaną wykończone wypukłymi taflami szkła, przy czym front niemal w całości zajmie wyświetlacz - prawdopodobnie 5,5-calowy QHD. Z tyłu zwraca uwagę mocno wystająca oprawa aparatu fotograficznego. Obudowa ma w tym miejscu 8,9 mm grubości, podczas, gdy w pozostałych miejscach jedynie 7,5 mm. Pozostałe wymiary telefonu mają ponoć wynosić 140,9x72,9 mm.

Na ramce obudowy dają się zauważyć przyciski o ciekawej, surowej formie, widać również, że niestety nie przewidziano wyjścia minijack. Jest za to USB-C i pojedynczy głośnik.


Nokia 9 w 3D
wideo: CompareRaja przez YouTube

Jeśli chodzi o specyfikację - niczego nowego się dziś nie dowiadujemy. Pozostaje to, co zdradziły nam benchmarki w w czerwcu i we wrześniu.

Na podstawie informacji Compareraja; czytane: 4173 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!