R E K L A M A

Allview X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus z asystentem AVI po polsku

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
fot. Allview

10 lat po premierze pierwszego telefonu tej marki, Allview prezentuje system AVI, asystenta głosowego dostępnego w wielu językach, w tym w języku polskim. Pierwszymi modelami wyposażonymi w AVI są Allview X4 Soul Infinity i Allview X4 Soul Infinity Plus.

Nowe flagowce Allview wyróżnia platforma sztucznej inteligencji z asystentem głosowym, możliwością aktualizacji sprzętowych oraz wyświetlaczem o formacie 18:9. AVI to asystent głosowy w języku polskim, angielskim oraz rumuńskim, stworzony całkowicie przez dział badań i rozwoju marki Allview. Dostępna jest już wersja beta asystenta AVI. Będzie ona stale rozwijana, aktualizowana nowymi funkcjami oraz będzie "uczyć się" nowych rzeczy.

Asystent głosowy może wysyłać podyktowane wiadomości, dzwonić do kontaktów, uruchamiać przeglądarkę i ustawiać wybrany głosowo adres, a nawet zmieniać różne ustawienia telefonu. AVI można włączyć w prosty sposób, dwukrotnie przyciskając przycisk zasilania. "Nasi klienci będą w stanie cieszyć się aktualizacjami sprzętowymi bez potrzeby wymiany telefonu, głosowo sterować telefonem oraz cieszyć się jednymi z aktualnie najbardziej poszukiwanych funkcji i aplikacji" - zapowiada Lucian Peticila, założyciel Allview.

Allview X4 Soul Infinity dostępny jest w czterech konfiguracjach (Life, Speed, Nice, Z-Bokeh), w zależności od potrzeb użytkowników.

Konfiguracje obejmują dwie wersje procesora (cztero- i ośmiordzeniową), trzy wersje pamięci RAM (od 2 do 4 GB) oraz pamięci Flash (od 16 do 32 GB), jak i cztery wersje aparatów fotograficznych (pojedyncze i podwójne do 16 MPx). X4 Soul Infinity jest urządzeniem, które ewoluuje razem z użytkownikami. Ci, którzy chcieliby otrzymać aktualizację sprzętową, mogą tego dokonać w jednym z autoryzowanych serwisów gwarancyjnych. Dokonanie aktualizacji sprzętowej jest proste, wystarczy dopłacić różnicę pomiędzy dwoma konfiguracjami oraz opłatę w wysokości 99 zł. Wszystkie wersje X4 Soul Infinity wykorzystują koncepcję FastPass, która została opracowana we współpracy z Google i MediaTek. Rozwiązanie to dostarcza zoptymalizowanego systemu o wysokiej wydajności i szybkości działania.

X4 Soul Infinity Plus, flagowiec Allview, wykorzystuje wszystkie funkcje swojego poprzednika i idzie o krok dalej dzięki 6-calowemu wyświetlaczowi IPS Full HD+, nagrywaniu filmów w 4K oraz funkcji ochrony wzroku Mira Vision. Allview X4 Soul Infinity Plus ma ośmiordzeniowy procesor taktowany z częstotliwością do 2,5 GHz oraz 6 GB pamięci RAM DDR4. 64 GB pamięci flash można rozszerzyć za pomocą karty microSD o 256 GB. Przedni aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 MPx wyposażony został w lampę błyskową, a podwójny aparat 13+5 MPx umieszczony na tyle urządzenia wyposażony został w 5 soczewek oraz technologię rozmazywania tła.

Cztery wersje X4 Soul Infinity od dziś dostępne są w przedsprzedaży w następujących cenach:

Klienci, którzy zarejestrują się w dedykowanej aplikacji X4 Soul Infinity przed dniem premiery otrzymają aktualizację sprzętową, niezależnie od wybranej wersji urządzenia. Allview X4 Soul Infinity Plus dostępny będzie w sprzedaży od listopada 2017 w cenie 1549 zł.

Na podstawie informacji Allview; czytane: 1695 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!