R E K L A M A

BlackBerry Krypton - smartfon dla Supermena?

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz
BlackBerry Krypton
BlackBerry Krypton
fot. Blackberry Vietnam (BBVN)

BlackBerry Krypton zdaje się niemal namacalny. Piszą o nim w dokumentacji amerykańskiego FCC, ma certyfikaty Bluetooth SIG i WiFi Alliance, a teraz mamy również jakieś pojęcie jak będzie wyglądał.

Co prawda amerykański urząd telekomunikacyjny niekiedy publikuje zdjęcia certyfikowanych urządzeń, ale producenci mają możliwość ich utajnienia - i często z niej korzystają. WiFi Alliance notuje 4 wersje urządzenia TCL (BBD100-1, BBD100-2, BBD100-3, BBD100-6) z Androidem Nougat i obsługą WLAN 802.11 a/b/g/n (to ostatnie opcjonalnie); 2,4 i 5 GHz - wszystkie ogłoszone całkiem niedawno, bo w sierpniu.


Również 4 wersje BlackBerry Krypton pojawiły się nieco wcześniej w certyfikatach Bluetooth SIG z obsługą Bluetooth 4.2. Produkowany przez Chińskie TCL BlackBerry Krypton nie zmieni radykalnie dizajnu. Na tylnym karbonowym panelu znajdziemy to samo znane logo, a bryła modelu zdaje się poręczna w ten sam sposób, co zwykle. Producent nie zdecydował się na dwa aparaty - jednemu oczku obiektywu towarzyszy dioda doświetlająca LED.

BlackBerry Krypton raczej nie będzie super-modelem z najlepszą w ofercie TCL specyfikacją. Oczekuje się, że zostanie wyposażony w Snapdragona z serii 600, dostanie do tego 4 GB pamięci RAM i prawdopodobnie wyświetlacz FHD. Pojemność baterii będzie prawdopodobnie oscylowała wokół 4000 mAh.

Supermeni już zapewne zdecydowali czy warto czekać na tego smartfona.

Na podstawie informacji CrackBerry; czytane: 4623 razy.

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!