Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 852 telefony  |  193 121 opinii  |  1 062 testy  |  3 309 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

20.09.2017

Google przejmuje HTC?

Znany bloger związany z rynkiem mobilnym, Evan Blass umieścił dziś na Twitterze wpis sugerujący, że Google może właśnie po cichutku przejmować HTC. Przynajmniej częściowo.

Ktoś przysłał Blassowi rzekomą korespondencję wewnętrzną adresowaną do pracownika HTC: zaproszenie na spotkanie w sprawie przejęcia przez Google. Według tej osoby, firmy sfinalizowały umowę, w której Google nabędzie pewne aktywa firmy, ale HTC zachowa swoją markę.

Przeciek wydaje się wiarygodny. HTC nie miało ostatnio najlepszych wyników finansowych. Mam bardzo niedobre skojarzenia z Nokią przejmowaną przez Microsoft i jednocześnie nieśmiało kiełkuje we mnie nadzieja, że Google zdoła uratować zasłużone dla branży HTC. W końcu Google już firmuje smartfony HTC własnym logo. Częściowe przejęcie to chyba logiczne posunięcie.

Na podstawie informacji @Evleaks; czytane: 1464 razy.

Autor:
Jacek Filipowicz

Inne Aktualności

 • Huawei Mate 10 - będą dwie wersje, znamy ceny!

  Huawei Mate 10 - będą dwie wersje, znamy ceny!

  Niezawodny i zazwyczaj godny zaufania leakster Evan Blass opublikował na Twitterze zdjęcie mające przedstawiać smartfon Huawei Mate 10, który zadebiutuje 16 października. Inny leakster podał natomiast cennik...

  HTC szykuje na ten rok jeszcze trzy nowości

  HTC szykuje na ten rok jeszcze trzy nowości

  Wygląda na to, że HTC może uraczyć nas przed końcem roku aż trzema nowymi modelami. Informację taką opublikował na Twitterze niejaki Corn Chen, pochodzący z Tajwanu członek HTC Community.

 • OnePlus 5 w paryskim stylu

  OnePlus 5 w paryskim stylu

  Firma OnePlus zaprezentowała nową, limitowaną edycję smartfonu OnePlus 5. Telefon powstał we współpracy z paryskim Castelbajac.

  Pixel 2 i Pixel 2 XL - różne kolory, różne ceny

  Pixel 2 i Pixel 2 XL - różne kolory, różne ceny

  Pixel 2 i Pixel 2 XL wyskoczyły w przecieku zdradzającym zarówno ich niecodzienne ubarwienie, jak i - wyglądające na rozsądne - ceny. Przecieki dotyczące specyfikacji nie są przesadnie szczegółowe, ale kolorki zobaczyć warto.

 • Meizu M6 - 2 wersje pamięci, 4 wersje kolorystyczne

  Meizu M6 - 2 wersje pamięci, 4 wersje kolorystyczne

  Meizu M6 (albo Meilan 6, jeśli wolicie) nie zawojuje rynku specyfikacją. To zaprojektowany na bazie procesora Mediatek smartfon, który nie wyróżnia się niestety szczególnie spośród wielu podobnych konstrukcji, ale jest tani.

  BlackBerry Krypton - smartfon dla Supermena?

  BlackBerry Krypton - smartfon dla Supermena?

  BlackBerry Krypton zdaje się niemal namacalny. Piszą o nim w dokumentacji amerykańskiego FCC, ma certyfikaty Bluetooth SIG i WiFi Alliance, a teraz mamy również jakieś pojęcie jak będzie wyglądał.

 • Google nie przejmuje HTC, ale podpisuje umowę za 1,1 miliarda

  Google nie przejmuje HTC, ale podpisuje umowę za 1,1 miliarda

  Google i HTC podpisały warte 1,1 miliarda dolarów porozumienie o współpracy. Zgodnie z umową grupa pracowników HTC - z których większość i tak pracowała na rzecz Google przy rozwijaniu serii Pixel - dołączy do Google.

  Asus Zenfone 4 - pierwsze wrażenia

  Asus Zenfone 4 - pierwsze wrażenia

  Jesteśmy już po europejskiej premierze rodziny smartfonów Asus Zenfone 4, a testowy egzemplarz jej głównego przedstawiciela - Zenfone 4 ZE554KL jest już w moich rękach. Zapraszam zatem na szybki przegląd telefonu połączony z garstką moich pierwszych wrażeń.

 • Asus Zenfone 4 - europejska premiera

  Asus Zenfone 4 - europejska premiera

  W Rzymie odbyła się dziś europejska premiera nowej rodziny smartfonów Asusa - Zenfone 4. Zaprezentowano kilka nowych modeli, a imprezę uświetnił występ Boba Sinclaira. Głównym gwiazdorem był jednak Zenfone...

  Vivo X20 i Vivo X20 Plus - Chińczycy podwajają piksele

  Vivo X20 i Vivo X20 Plus - Chińczycy podwajają piksele

  Vivo X20 i Vivo X20 Plus zadebiutowały dziś z podwójnymi aparatami i z dosyć tajemniczym patentem na podwajanie rozdzielczości zdjęć. Tylne matryce 12 + 5 Mpx robią zdjęcia o rozdzielczości 24 Mpx.

R E K L A M A
Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię!

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu