Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 852 telefony  |  193 121 opinii  |  1 062 testy  |  3 581 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

20.09.2017

HTC szykuje na ten rok jeszcze trzy nowości

Wygląda na to, że HTC może uraczyć nas przed końcem roku aż trzema nowymi modelami. Informację taką opublikował na Twitterze niejaki Corn Chen, pochodzący z Tajwanu członek HTC Community.

Naturalnie jedynym, co przemawia za prawdziwością serwowanych przez Chena rewelacji, jest jego pochodzenie i przynależność do klubu zbliżonego do producenta. W sumie to wystarczy, by zapowiedzi traktować poważnie - zwłaszcza, że źródło unika zdradzania zbyt wielu szczegółów. Nie zdziwiłbym się, gdyby był to przeciek kontrolowany. Ale do rzeczy.

Mowa jest o trzech modelach, ukrywających się pod kryptonimami Ocean Master, Ocean Harmony i Ocean Lite. "Ocean" w ich nazwie sugeruje pokrewieństwo z flagowym U11. Chen zdradza, że HTC Ocean Master zadebiutuje w listopadzie i będzie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz, aparaty fotograficzne o rozdzielczościach 8 i 12 megapikseli i będzie oferowany z pamięciami w dwóch wersjach - 4+64 GB oraz 6+128 GB.

Ocean Lite również pojawi się w listopadzie i będzie nieco mniejszy, 5,2-calowy. W jego przypadku będzie tylko jeden wariant pamięci - 4 GB RAM, 64 GB flash. O tym modelu wiedzieliśmy już w lipcu. Inny, zbliżony do HTC leakster, @LlabTooFeR, pisał wówczas, że telefon ten otrzyma wyświetlacz Full HD, procesor Snapdragon 660, dwa 16-megapikselowe aparaty zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także Bluetooth 5.0 i akumulator o pojemności 2600 mAh.

Wróćmy jednak do bieżących informacji. Ostatnim z nowych modeli, o jakim wspomina Corn Chen, jest planowany na grudzień Ocean Harmony. Możliwe, że będzie to bliski krewniak opisanego wcześniej Ocean Master - również ma 6-calowy ekran, ale tylko jedną wersję pamięci, 4+64 GB. Niestety, to wszystko, co na razie wiemy - ale podejrzewam, że w ciągu najbliższych dni zaleje nas fala przecieków na temat nowych HTC.

Na podstawie informacji @corn_chen_; czytane: 1711 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Inne Aktualności

R E K L A M A
Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię!

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu