R E K L A M A

HTC szykuje na ten rok jeszcze trzy nowości

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Wygląda na to, że HTC może uraczyć nas przed końcem roku aż trzema nowymi modelami. Informację taką opublikował na Twitterze niejaki Corn Chen, pochodzący z Tajwanu członek HTC Community.

Naturalnie jedynym, co przemawia za prawdziwością serwowanych przez Chena rewelacji, jest jego pochodzenie i przynależność do klubu zbliżonego do producenta. W sumie to wystarczy, by zapowiedzi traktować poważnie - zwłaszcza, że źródło unika zdradzania zbyt wielu szczegółów. Nie zdziwiłbym się, gdyby był to przeciek kontrolowany. Ale do rzeczy.

Mowa jest o trzech modelach, ukrywających się pod kryptonimami Ocean Master, Ocean Harmony i Ocean Lite. "Ocean" w ich nazwie sugeruje pokrewieństwo z flagowym U11. Chen zdradza, że HTC Ocean Master zadebiutuje w listopadzie i będzie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz, aparaty fotograficzne o rozdzielczościach 8 i 12 megapikseli i będzie oferowany z pamięciami w dwóch wersjach - 4+64 GB oraz 6+128 GB.

Ocean Lite również pojawi się w listopadzie i będzie nieco mniejszy, 5,2-calowy. W jego przypadku będzie tylko jeden wariant pamięci - 4 GB RAM, 64 GB flash. O tym modelu wiedzieliśmy już w lipcu. Inny, zbliżony do HTC leakster, @LlabTooFeR, pisał wówczas, że telefon ten otrzyma wyświetlacz Full HD, procesor Snapdragon 660, dwa 16-megapikselowe aparaty zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także Bluetooth 5.0 i akumulator o pojemności 2600 mAh.

Wróćmy jednak do bieżących informacji. Ostatnim z nowych modeli, o jakim wspomina Corn Chen, jest planowany na grudzień Ocean Harmony. Możliwe, że będzie to bliski krewniak opisanego wcześniej Ocean Master - również ma 6-calowy ekran, ale tylko jedną wersję pamięci, 4+64 GB. Niestety, to wszystko, co na razie wiemy - ale podejrzewam, że w ciągu najbliższych dni zaleje nas fala przecieków na temat nowych HTC.

Na podstawie informacji @corn_chen_; czytane: 2328 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!