Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 294 marek  |  14 727 telefonów  |  192 111 opinii  |  1 054 testy  |  5 230 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

13.09.2017

HTC zaprezentuje U11 Life w wersji Android One?

HTC U11 Life
HTC U11 Life

Latem pojawiły się pierwsze informacje o średniopółkowym, odchudzonym wariancie flagowego U11. Dziś pojawiła się pogłoska, iż HTC U11 Life zadebiutuje w wersji Android One.

Rezygnacja z interfejsu HTC Sense byłaby niecodziennym, acz logicznym posunięciem. HTC mogłoby w ten sposób dotrzeć do klientów, którzy z różnych powodów wolą czystą postać systemu Android. Przeciekowiec @LlabTooFeR twierdzi, że HTC U11 Life po dołączeniu do programu Android One otrzymałby standardową wersję Androida Oreo, zachowując jednak częśćz firmowych aplikacji i rozwiązań HTC, jak np. EdgeSense, USonic, Zoe czy HTC Camera.

Informację @LlabTooFeR'a potwierdził inny znany leakster, Evan Blass, dodając do niej jeszcze zdjęcie HTC U11 Life - ale w wersji z nakładką Sense. Możliwe zatem, że HTC U11 Life pojawi się w dwóch wersjach - dla fanów Sense i miłośników "gołego" Androida. Według wcześniejszych informacji, HTC U11 Life ma być wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz Full HD oraz w procesor Snapdragon 630 lub 660 i 32 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabraknie w nim jednak rozwiązań HTC znanych z U11 - układu dźwiękowego HTC USonic czy interfejsu Edge Sense, umożliwiającego sterowanie działaniem telefonu poprzez ściskanie obudowy. Telefon ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Na podstawie informacji @LlabTooFeR i @evleaks; czytane: 1703 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Inne Aktualności

R E K L A M A
Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię!

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu