R E K L A M A

HTC zaprezentuje U11 Life w wersji Android One?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
HTC U11 Life
HTC U11 Life
fot. @evleaks

Latem pojawiły się pierwsze informacje o średniopółkowym, odchudzonym wariancie flagowego U11. Dziś pojawiła się pogłoska, iż HTC U11 Life zadebiutuje w wersji Android One.

Rezygnacja z interfejsu HTC Sense byłaby niecodziennym, acz logicznym posunięciem. HTC mogłoby w ten sposób dotrzeć do klientów, którzy z różnych powodów wolą czystą postać systemu Android. Przeciekowiec @LlabTooFeR twierdzi, że HTC U11 Life po dołączeniu do programu Android One otrzymałby standardową wersję Androida Oreo, zachowując jednak częśćz firmowych aplikacji i rozwiązań HTC, jak np. EdgeSense, USonic, Zoe czy HTC Camera.

Informację @LlabTooFeR'a potwierdził inny znany leakster, Evan Blass, dodając do niej jeszcze zdjęcie HTC U11 Life - ale w wersji z nakładką Sense. Możliwe zatem, że HTC U11 Life pojawi się w dwóch wersjach - dla fanów Sense i miłośników "gołego" Androida. Według wcześniejszych informacji, HTC U11 Life ma być wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz Full HD oraz w procesor Snapdragon 630 lub 660 i 32 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabraknie w nim jednak rozwiązań HTC znanych z U11 - układu dźwiękowego HTC USonic czy interfejsu Edge Sense, umożliwiającego sterowanie działaniem telefonu poprzez ściskanie obudowy. Telefon ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Na podstawie informacji @LlabTooFeR i @evleaks; czytane: 2306 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!