R E K L A M A

Huawei Mate 10 - wygląd frontu potwierdzony?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Przedni panel Huawei Mate 10
Przedni panel Huawei Mate 10
fot. Weibo

Wracamy do tematu Mate 10. Wiemy już, że telefon powstanie w przynajmniej dwóch wersjach, widzieliśmy go już także na żywo. Dziś mamy kolejne zdjęcia przedniego panelu, zdające się potwierdzać poprzedni przeciek.

Dzisiejsze zdjęcie właściwie nie wnosi niczego nowego - ale pochodzi z innego źródła, niż oglądane poprzednio. To, oraz fakt, że w obu przypadkach szkła wyświetlacza są podobne, pozwala przyjmować, iż są to rzeczywiste elementy prawdziwego telefonu. Według komentatorów, oglądane przez nas podzespoły mogą należeć do modelu plasowanego najwyżej, czyli wersji "Pro" lub "S".

Jest zatem całkiem prawdopodobne, że rendery, które widzieliśmy kilka dni temu, a które przedstawiały smartfon o nieco innym wyglądzie, mogły dotyczyć wersji standardowej lub "Lite" - o ile takowa powstanie, tu bowiem pogłoski są niestety sprzeczne. Do premiery pozostał jeszcze ponad miesiąc, są zatem ogromne szanse, że do tego czasu o Mate 10 dowiemy się już wszystkiego.

Nieoficjalna, oparta na pogłoskach specyfikacja telefonu obejmuje 5,,99-calowy ekran o rozdzielczości 1440x2880 pikseli i proporcjach 18:9, jak również procesor Kirin 970, 6 GB RAM-u i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Telefon ma także mieć 8-megapikselowy przedni aparat fotograficzny oraz tylny aparat sygnowany znakiem Leica, z matrycami 12+20 megapikseli. Urządzenie ma mieć 7,5 mm grubości, akumulator o pojemności 4000 mAh i wodoszczelność według normy IP68. Mate 10 zadebiutuje zapewne już z Androidem Oreo na pokładzie, oczywiście w towarzystwie interfejsu EMUI.

Na podstawie informacji Reviewer na Weibo; czytane: 2211 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Lucjan
W tle to bardziej wyglada jak stragany na chińskim bazarze z elektroniką. Coś w podobiu jak ten gościu co sam sobie złożył Ajfona z bazarowych części.
.28.49.228.iwacom.net.pl | 12 Sep 2017, 13:09