Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 863 telefony  |  193 210 opinii  |  1 062 testy  |  5 182 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

10.08.2017

Allview zapowiada smartfon X4 Soul Infinity z ekranem 18:9

Allview X4 Soul Infinity
Allview X4 Soul Infinity

Allview pracuje nad nowym smartfonem, X4 Soul Infinity, który będzie wyposażony w wyświetlacz o formacie 18:9 - 15% większy, jak w standardowej 5-calowej obudowie.

Allview dąży do uzyskania 80-procentowej proporcji pomiędzy rozmiarem wyświetlacza, a całkowitym rozmiarem urządzenia. Wartość ta plasuje X4 Soul Infinity w czołówce top 10 produktów na świecie z tej kategorii.

Idea smartfonu X4 Soul Infinity została ogłoszona publicznie na początku tego roku, za pośrednictwem obrazu powiązanego z miesiącem sierpniem kalendarza Allview. Do tej chwili, specjaliści Allview opracowali wiele wersji nowego produktu. Ostateczna forma, w ramach której zintegrowane zostaną wszystkie elementy składowe X4 Soul Infinity, zostanie ujawniona niebawem.

Producent pisze, iż "Wyzwaniem zespołu badań i rozwoju Allview jest optymalizacja miejsca każdego komponentu w strukturze nowego smartfonu, aby dostarczyć użytkownikowi niezapomnianego doświadczenia korzystania ze spektakularnego ekranu wbudowanego w ten ergonomiczny smartfon". Lucian Peticila, General Manager marki Allview dodaje: "Od samego początku naszym celem było dostarczenie naszym użytkownikom łatwego dostępu do nowych technologii. Spełnianie tej właśnie obietnicy było dla nas celem od początku działalności marki, 15 lat temu. Zaprowadziło nas to do dzisiejszej chwili, gdy rozwijamy niesamowity smartfon, do którego zamówiliśmy już 50 000 wyświetlaczy. Jesteśmy pewni, że urządzenie to zrobi różnicę na rynku technologii dostarczając wielu nowych korzyści, które ogłosimy w momencie premiery produktu".

na podstawie informacji Allview; czytane: 1347 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Inne Aktualności

R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1

Thumb Up

100,0% 

Thumb Down

 0,0% 

Pytanie

 0,0% 

PanWojtek
Wygląda to interesująco... Jednak pełen uznania będę, jeżeli potwierdzą, to ich 100% twór, a nie powtarzają tylko słowa Gionee, którego tak z lubością rebrandują. Zapowiada się ciekawie, ale boję się, że te piękne słowa o rozwoju i innowacji pochodzą od Gionee, a nie Allview. Pożyjemy zobaczymy :)
.117.55.26 | 13 sie 2017, 10:08
Wszystkich opinii: 1

Thumb Up

100,0% 

Thumb Down

 0,0% 

Pytanie

 0,0% 

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu