R E K L A M A

Allview zapowiada smartfon X4 Soul Infinity z ekranem 18:9

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Allview X4 Soul Infinity
Allview X4 Soul Infinity
fot. Allview

Allview pracuje nad nowym smartfonem, X4 Soul Infinity, który będzie wyposażony w wyświetlacz o formacie 18:9 - 15% większy, jak w standardowej 5-calowej obudowie.

Allview dąży do uzyskania 80-procentowej proporcji pomiędzy rozmiarem wyświetlacza, a całkowitym rozmiarem urządzenia. Wartość ta plasuje X4 Soul Infinity w czołówce top 10 produktów na świecie z tej kategorii.

Idea smartfonu X4 Soul Infinity została ogłoszona publicznie na początku tego roku, za pośrednictwem obrazu powiązanego z miesiącem sierpniem kalendarza Allview. Do tej chwili, specjaliści Allview opracowali wiele wersji nowego produktu. Ostateczna forma, w ramach której zintegrowane zostaną wszystkie elementy składowe X4 Soul Infinity, zostanie ujawniona niebawem.

Producent pisze, iż "Wyzwaniem zespołu badań i rozwoju Allview jest optymalizacja miejsca każdego komponentu w strukturze nowego smartfonu, aby dostarczyć użytkownikowi niezapomnianego doświadczenia korzystania ze spektakularnego ekranu wbudowanego w ten ergonomiczny smartfon". Lucian Peticila, General Manager marki Allview dodaje: "Od samego początku naszym celem było dostarczenie naszym użytkownikom łatwego dostępu do nowych technologii. Spełnianie tej właśnie obietnicy było dla nas celem od początku działalności marki, 15 lat temu. Zaprowadziło nas to do dzisiejszej chwili, gdy rozwijamy niesamowity smartfon, do którego zamówiliśmy już 50 000 wyświetlaczy. Jesteśmy pewni, że urządzenie to zrobi różnicę na rynku technologii dostarczając wielu nowych korzyści, które ogłosimy w momencie premiery produktu".

na podstawie informacji Allview; czytane: 1672 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
PanWojtek
Wygląda to interesująco... Jednak pełen uznania będę, jeżeli potwierdzą, to ich 100% twór, a nie powtarzają tylko słowa Gionee, którego tak z lubością rebrandują. Zapowiada się ciekawie, ale boję się, że te piękne słowa o rozwoju i innowacji pochodzą od Gionee, a nie Allview. Pożyjemy zobaczymy :)
.117.55.26 | 13 Aug 2017, 10:08