R E K L A M A

Samsung Galaxy C10 i Galaxy J7 (2017) - podwójne aparaty w natarciu

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy J7 (2017)
Samsung Galaxy J7 (2017)
fot. Slashleaks

W ostatnich dniach mieliśmy prawdziwy urodzaj na podwójne aparaty fotograficzne w Samsungach. Najpierw pojawił się w Chinach nowy wariant Galaxy J7 (2017), a nieco później zobaczyliśmy "szpiegowskie" zdjęcia Galaxy C10.

Zacznijmy od Galaxy J7 (2017). Ma on być przedstawiony na pierwszej parze fotek "z ukrycia". Mówi się, że jest to nowy wariant wspomnianego modelu, przeznaczony do sprzedaży wyłącznie w Chinach. Niestety, poza zdjęciami i domniemaniem nazwy - nie ma żadnych innych konkretów, śmiem zatem twierdzić, że oglądamy raczej zdjęcia odrzuconego prototypu albo zupełnie nowego modelu. Nie wykluczam, że należy on do rodziny J7 - ale nie sądzę, by Samsung wypuścił dwie aż tak różniące się wersje jednego modelu. Obstawiam raczej nazwę J7 Plus - czy jakąś podobną, w tym rodzaju.

W przypadku zdjęć Galaxy C10 takich rozterek nie mamy. Ot, po prostu oglądamy prototyp telefonu przyłapany jakim laboratorium testowym. Telefon ma wycięte w obudowie otwory inspekcyjne i charakterystyczne maskownice anten. Doskonale widać moduł podwójnego aparatu fotograficznego, ale jest jeszcze coś - klawisz Bixby na boku obudowy. Według plotek, telefon ma mieć 6-calowy wyświetlacz Full HD, procesor Snapdragon 660, 6 GB RAM-u i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie ma zasilać bateria o pojemności 4000 mAh, są też szanse, że procesor Qualcomma zastąpi firmowy Exynos 7872 - pamiętajcie jednak, że to wyłącznie plotki.

Na podstawie informacji Slashleaks i Sammobile; czytane: 3354 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!