Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 294 marek  |  14 733 telefony  |  192 142 opinie  |  1 054 testy  |  4 583 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

16.07.2017

LG Q6 - krótka, wstępna wideorecenzja

LG Q6
LG Q6

Lato w pełni, a do naszej redakcji zawitał świeżutki LG Q6. Wiem, że telefon ten budzi wśród was spore zainteresowanie, dlatego postanowiłem podzielić się z wami moimi pierwszymi wrażeniami.

LG Q6 użytkuję dopiero kilkanaście godzin, zatem nie możemy mówić o recenzowaniu go. Przedstawiam wam po prostu zbiór moich pierwszych wrażeń, przegląd podstawowych, najbardziej rzucających się w oczy cech telefonu, tego, co najbardziej zapada w pamięć przy pierwszym kontakcie. Wybaczcie - nie będzie ani słowa o wydajności akumulatora, o zachowaniu się telefonu pod obciążeniem, nie będę rozwodził się na temat zdjęć. Na to jest jeszcze za wcześnie i o tym opowiem za ok. 3 tygodnie, już we właściwej recenzji.

Na razie - LG Q6 sprawia niezłe wrażenie, choć dostrzegam już jego słabsze strony. Wciąż też nie znam ceny tego modelu, co wydatnie utrudnia mi jego ocenę. Bez niej - ciężko kwalifikować urządzenie jako godne zakupu - bądź też nie. Dlatego - poczekajmy. Niech pierwsza partia wejdzie na rynek, niech przejdzie pierwsza fala aktualizacji. Nim kupicie - przejrzyjcie kilka różnych recenzji, a potem porównajcie ceny. Nie zawsze pierwszy wybór jest najlepszy.


LG Q6 - pierwsze wrażenia
wideo: mGSM.pl przez YouTube

LINKI:

materiał własny; czytane: 3994 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Pobieram dane...

Inne Aktualności

R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1

Thumb Up

0,0% 

Thumb Down

 0,0% 

Pytanie

 100,0% 

Zadzior
Dobrze widziałem, że Ku Sześć ma diodę powiadomień, której nie ma Gie Sześć? W takim razie nieużywanie Always on display odbije się pozytywnie na baterii, która jest niewiele mniejsza od G6, zwłaszcza przy rozdzielczości o poziom niższej. Ale racja, przy 1,7k PLN kiepsko to widzę. Na chwilę obecną można trafić sklepową G6-tkę na granicy 2k PLN.
czekam z niecierpliwą ością na full recenzję.
To, co widać na filmie, to czujnik zbliżeniowy. Diody na razie nie stwierdziłem, podobnie, jak AOD.
.ziebice.silesianet.pl | 16 lip 2017, 15:07
Wszystkich opinii: 1

Thumb Up

0,0% 

Thumb Down

 0,0% 

Pytanie

 100,0% 

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu