R E K L A M A

Nokia 9 w dużym przecieku

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Nokia 9
Nokia 9
fot. Frandroid

Choć premiera Nokii 9 jest spodziewana dopiero w III kwartale tego roku, testy prototypów trwają już w najlepsze. Informacje na temat jednego z nich trafiły już do publicznego obiegu.

Przeciek jest dość obfity. Mamy zdjęcia smartfonu zapakowanego w maskujący pokrowiec, odczyt z benchmarku, a nawet próbne ujęcia z aparatu fotograficznego. Ale po kolei.

Choć telefon jest zamknięty w "zbroi" chroniącej przez wścibskimi spojrzeniami, da się dotrzec to i owo. Widać wyjście minijack, a także port USB-C. Wygląda na to, że Nokia 9 ma pojedynczy głośnik na dole obudowy, standardowo położone klawisze włącznika i głośności, a także metalową ramkę (lub wręcz cały tył obudowy). Nie zabrakło czytnika linii papilarnych - jest pod ekranem obok sensorów systemowych.

Na zdjęciach doskonale widać także podwójny aparat fotograficzny, z dwubarwną diodą LED i laserowym czujnikiem ostrości. Aparat tylny ma mieć dwie matryce o rozdzielczości 13 megapikseli. Jedna będzie rejestrować obraz kolorowy, druga - monochromatyczny. Efekty działania aparatu możecie zobaczyć zaglądając do źródła w linku pod tekstem.

Na temat specyfikacji Nokii 9 wiemy już dość sporo - ale pamiętajmy, że mowa o prototypie, a dane mogą się jeszcze zmienić. Nokia 9 ma ekran o przekątnej 5,27 cala, rozdzielczości 1440x2560 pikseli i współczynniku gęstości 557 dpi. Smartfon ma 64 GB pamięci na dane oraz 4 GB RAM-u, zaś sercem urządzenia jest podobno procesor Snapdragon 835. Nokia 9 nosi kodową nazwę Heart.

na podst. informacji Frandroid.; czytane: 5986 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!