Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 863 telefony  |  193 152 opinie  |  1 062 testy  |  5 357 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

19.05.2017

OnePlus 5 bez minijacka?

Gdzie ten minijack?
Gdzie ten minijack?

Pojawiły się kolejne zdjęcia przedstawiające ponoć smartfon OnePlus 5. Jeśli są prawdziwe, telefon będzie miał kilka istotnych modyfikacji.

Przede wszystkim, najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest brak linii anten na tyle obudowy. Możliwe, że poprowadzono je wzdłuż brzegów, ale może okazać się, że OnePlus ma jakieś nowe rozwiązanie - lub po prostu nie uwzględniono tego elementu w obudowie sfotografowanego prototypu. Nie wykluczałbym ponadto, iż oglądamy atrapę, której wygląd nie do końca odpowiada faktycznemu.

Doskonale widać natomiast podwójny aparat fotograficzny, którego obecność w nowym modelu zdaje się już być niemal pewna. Ciekawie zapowiada się także dół telefonu. Widać port USB-C, ale nie ma minijacka. Czyżby powędrował na górę obudowy? Tu jednak równie prawdopodobne jest to, że go nie będzie... Możemy spekulować jeszcze na temat głośników stereo. Otworki na spodzie obudowy mogą sugerować obecność dwóch głośników, ale przecież doskonale wiemy, że nie jest to pewne. Może będzie to (kolejny już raz...) zabieg czysto stylistyczny.

Niestety, w obecnej chwili nie jesteśmy w stanie ocenić stopnia prawdziwości najnowszych zdjęć. W sieci krąży wiele fotek, mających przedstawiać OnePlus 5, ale w większości przypadków wygląd telefonu jest różny. Jest niemal pewnym, że producent przygotował szereg różniących się od siebie prototypów, ale wciąż nie wiadomo, który z nich jest tym ostatecznym...

Na podstawie informacji Priceraja; czytane: 3577 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Pobieram dane...

Inne Aktualności

R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1

Thumb Up

0,0% 

Thumb Down

 0,0% 

Pytanie

 100,0% 

piootr.h
Urządzenie jeśli chodzi o specyfikacje świetne ale brak minijack-a mmmm to chyba zły pomysł i to jeszcze nie ten czas. Brak ładowania QI hmmmm
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 21 maj 2017, 13:05
Wszystkich opinii: 1

Thumb Up

0,0% 

Thumb Down

 0,0% 

Pytanie

 100,0% 

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu