R E K L A M A

Moto Z Force w całej okazałości

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Moto Z Force 2017
Moto Z Force 2017
fot. Androidauthority

Mamy nowe zdjęcie przedstawiające Moto Z Force. Render jest dość dobrej jakości, możemy zatem przyjrzeć się urządzeniu nieco dokładniej, niż dotąd.

Nowa Moto Z Force ma kształt obudowy dostosowany do współpracy z modułami Moto Mods. Stąd jej tył jest płaski, ale znajdziemy na nim wystającą oprawę aparatu fotograficznego (z dwoma obiektywami i podwójną diodą LED), a także zespół styków zapewniających łączność z modułami.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że tył (podobnie jak boki smartfonu) jest wykonany z metalu i ma interesujący detal w postaci maskownicy anten okalającej brzegi obudowy. Z przodu - bez niespodzianek. Jest duży skaner linii papilarnych, jest też dioda doświetlająca dla przedniej kamery, ale niestety - mamy też dość szerokie ramki wokół ekranu. Szczególnie razi ogromne, puste pole pod wyświetlaczem - może w czarnej wersji kolorystycznej będzie wyglądać to lepiej...?

Niezmiennie - wyświetlacz ma być nadzwyczaj odporny na uszkodzenia - tu jednak, do momentu pierwszych testów, pozostaje żyć nadzieją, że szkiełko okaże się przynajmniej tak samo mocarne, jak w przypadku poprzedniej generacji tego modelu. Na dokładną specyfikację musimy jeszcze poczekać, ale mówi się, że Moto Z Force otrzyma procesor Snapdragon 835 i 5,5-calowy wyświetlacz QHD.

Na podstawie informacji Androidauthority; czytane: 2934 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
djdeejay
Aparat przypomina mi mordkę jakiegoś kosmity z dwoma ząbkami :)
.net.intersiec.net.pl | 19 May 2017, 16:05